У грудні в Києві проведуть 2-й фестиваль кіно про музику та культуру INTRO

З 4 по 8 грудня в столичному Будинку кіно відбудеться другий фестиваль кіно про музику та культуру INTRO. Організатором події виступає KyivMusicFilm.

Цьогорічна програма фестивалю досліджуватиме головні культурні феномени ХХ століття. Це фільми, героями яких стали дизайнери, фотографи та музиканти, зокрема, Дітер Рамс, Пітер Ліндберґ та Нік Кейв. Окрім цього, на фестивалі розглядатимуть події та явища, що дали поштовх появі нових напрямків в електронній музиці, архітектурі та сучасній культурі.

Значна частина цьогорічної програми INTRO присвячена електронній сцені Америки, Німеччини й Британії та її героям. Від зародження техно й хаус-сцени Детройта та Нью-Йорка в «Black to Techno» та розквіту ейсід-хаусу в «Everybody in the Place: неповна історія британських рейвів 1984-1992» до німецької сцени нашого часу в «Симфонії Берліна» й прем’єрному показі «Берлінського фейсконтрольника».

Ознайомитись з програмою та замовити квитки можна на сайті заходу: www.intro.kisff.org

Фестиваль відбудеться за підтримки Goethe-Institute в Україні та Посольства Австралії в Україні.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.