У грудні в Києві проведуть 2-й фестиваль кіно про музику та культуру INTRO

З 4 по 8 грудня в столичному Будинку кіно відбудеться другий фестиваль кіно про музику та культуру INTRO. Організатором події виступає KyivMusicFilm.

Цьогорічна програма фестивалю досліджуватиме головні культурні феномени ХХ століття. Це фільми, героями яких стали дизайнери, фотографи та музиканти, зокрема, Дітер Рамс, Пітер Ліндберґ та Нік Кейв. Окрім цього, на фестивалі розглядатимуть події та явища, що дали поштовх появі нових напрямків в електронній музиці, архітектурі та сучасній культурі.

Значна частина цьогорічної програми INTRO присвячена електронній сцені Америки, Німеччини й Британії та її героям. Від зародження техно й хаус-сцени Детройта та Нью-Йорка в «Black to Techno» та розквіту ейсід-хаусу в «Everybody in the Place: неповна історія британських рейвів 1984-1992» до німецької сцени нашого часу в «Симфонії Берліна» й прем’єрному показі «Берлінського фейсконтрольника».

Ознайомитись з програмою та замовити квитки можна на сайті заходу: www.intro.kisff.org

Фестиваль відбудеться за підтримки Goethe-Institute в Україні та Посольства Австралії в Україні.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Назвали лауреатов премии People’s Choice Awards 2019

10 ноября состоялась 45-ая церемония награждения премией People’s Choice Awards 2019, которая показывает предпочтения зрительской аудитории США. Награды получили любимые зрителями ...

Українська стрічка «Атлантида» отримала Гран-прі на кінофестивалі у Мінську

Антиутопія «Атлантида» Валентина Васяновича здобула Гран-прі 26-го Мінського міжнародного кінофестивалю «Лістапад», який проходив у Мінську з 1 по 8 листопада. Про ...

Опасная штука – чай: социальная реклама призывает быть поосторожнее с кипятком

80% всех ожогов, от которых страдают дети в Пакистане, вызваны совершенно обыденными ситуациями: разлитым горячим чаем.