У Києві планують відкрити ресторан, де будуть працювати люди з синдромом Дауна

Восени 2019 року у Києві планують розпочати будівництво ресторану під назвою Big Hug, в якому працюватимуть люди з синдромом Дауна. Зокрема, роботу отримають вихованці Дарницького та Святошинського будинків-інтернатів. Прибуток закладу буде спрямовуватись на благодійні проекти.

Автори ініціативи – засновниця благодійного фонду «Анкора» Іда Антонян і засновник благодійного фонду Help Bank Гаруша Антонян.

За словами ініціаторів проекту, на стінах закладу розмістять репродукції епохальних художників, серед яких: Сандро Боттічеллі «Народження Венери», Леонардо да Вінчі «Посмішка Мони Лізи» і «Таємна Вечеря». Але, на стінах Big Hug ролі Мони Лізи, апостолів і Богині Венери дістануться пандам. У зв’язку з цим команда випустила іграшку Big Hug – плюшеву панду. Кожний охочий може придбати талісман майбутнього ресторану і, таким чином, зробити свій внесок у створення закладу.

Як зазначають автори ініціативи, на перший етап будівництва потрібно 50 тисяч євро. Завдяки продажу іграшок вдалось зібрати 5 700 євро. Крім того, команда сподівається на інші джерела фінансування – партнерства та гранти.

Долучитись до проекту можна за посиланням: http://helpbank.com.ua/bighug/

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.