У Києві планують відкрити ресторан, де будуть працювати люди з синдромом Дауна

Восени 2019 року у Києві планують розпочати будівництво ресторану під назвою Big Hug, в якому працюватимуть люди з синдромом Дауна. Зокрема, роботу отримають вихованці Дарницького та Святошинського будинків-інтернатів. Прибуток закладу буде спрямовуватись на благодійні проекти.

Автори ініціативи – засновниця благодійного фонду «Анкора» Іда Антонян і засновник благодійного фонду Help Bank Гаруша Антонян.

За словами ініціаторів проекту, на стінах закладу розмістять репродукції епохальних художників, серед яких: Сандро Боттічеллі «Народження Венери», Леонардо да Вінчі «Посмішка Мони Лізи» і «Таємна Вечеря». Але, на стінах Big Hug ролі Мони Лізи, апостолів і Богині Венери дістануться пандам. У зв’язку з цим команда випустила іграшку Big Hug – плюшеву панду. Кожний охочий може придбати талісман майбутнього ресторану і, таким чином, зробити свій внесок у створення закладу.

Як зазначають автори ініціативи, на перший етап будівництва потрібно 50 тисяч євро. Завдяки продажу іграшок вдалось зібрати 5 700 євро. Крім того, команда сподівається на інші джерела фінансування – партнерства та гранти.

Долучитись до проекту можна за посиланням: http://helpbank.com.ua/bighug/

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

7 цікавих фактів про стрічку «Поліна і таємниця кіностудії»

22 серпня в прокат вийшов українсько-бельгійсько-фрацузький фільм «Поліна і таємниця кіностудії». Стрічка розповідає про 11-річну дівчинку Поліну, яка подорожує загадковими ...

На «Оскар» від України претендуватиме стрічка «Додому»

Дебютний повнометражний фільм Нарімана Алієва «Додому» представлятиме Україну на премії «Оскар» в категорії «Міжнародний фільм». Про це повідомляється на Facebook-сторінці ...

Український прапор підіймається на нові висоти разом із Dronarium Ukraine

23 серпня, у День українського прапора, Dronarium Ukraine стане одним з найпомітніших учасників загальноукраїнського флешмобу, ініційованого Президентом України.