У Києві відбудеться фестиваль мистецтва та віртуальної реальності FRONTIER

12-14 вересня у центрі сучасного мистецтва M17 відбудеться фестиваль мистецтва та віртуальної реальності FRONTIER, який спрямований на розвиток взаємодії мистецтва і нових технологій. До того ж, аналогічний захід пройде 4-6 жовтня у Харкові.

У програмі фестивалю: виставки, мистецтво у віртуальній та аугментованій реальності, освітня програма та дискусії, експозиції, що будуть інтегровані у місто та публічні простори за допомогою AR, перформанси, екскурсії виставками та VR-вечірки.

Організатори проекту планують проводити фестиваль щорічно в різних містах країни та щоразу висвітлювати одну важливу для українського суспільства тему. Цьогорічна тема — Reforming space: “New monuments” — говорить про те, як технології та мистецтво взаємодіють із простором, доповнюють матерію міста та створюють спільний досвід для містян.

На фестивалі, за допомогою віртуальної / аугментованої реальності та реальних арт-об’єктів, молоді художники запропонують власне бачення сучасних мегаполісів та думку щодо того, як мистецтво може вплинути на жителів міста.

Наразі митці й IT-спеціалісти працюють у VR-лабораторіях, виробляють нові смисли та концепти, пропонують трансформації міста. Восени результати будуть презентовані у Києві та Харкові.
Детальну програму буде опубліковано на Facebook-сторінці заходу наприкінці серпня.

Зареєструватись на подію можна за посиланням: https://bit.ly/2XKyH3u

Адреса: Київ, вул. Антоновича, 102-104.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Оголошено лауреатів премії «Книга року BBC»

BBC News Україна назвала лауреатів 15-ї премії Книга року BBC, представленої у партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та ...

Самый дорогой фан-фильм – «Звездные войны» в антураже «Индианы Джонса»

Он создан режиссером Филом Хокинсом из Velvet Film Production – профессионалом и давним фанатом саги.

Єдність починається з культури: в Україні створено платформу культурно-креативної колаборації

В Україні стартувала програма креативної колаборації «Культура зближує. Культура об’єднує. Культура збагачує», розроблена Українським культурним фондом спільно з офіційним Представництвом ...