У Києві відбудеться фестиваль мистецтва та віртуальної реальності FRONTIER

12-14 вересня у центрі сучасного мистецтва M17 відбудеться фестиваль мистецтва та віртуальної реальності FRONTIER, який спрямований на розвиток взаємодії мистецтва і нових технологій. До того ж, аналогічний захід пройде 4-6 жовтня у Харкові.

У програмі фестивалю: виставки, мистецтво у віртуальній та аугментованій реальності, освітня програма та дискусії, експозиції, що будуть інтегровані у місто та публічні простори за допомогою AR, перформанси, екскурсії виставками та VR-вечірки.

Організатори проекту планують проводити фестиваль щорічно в різних містах країни та щоразу висвітлювати одну важливу для українського суспільства тему. Цьогорічна тема — Reforming space: “New monuments” — говорить про те, як технології та мистецтво взаємодіють із простором, доповнюють матерію міста та створюють спільний досвід для містян.

На фестивалі, за допомогою віртуальної / аугментованої реальності та реальних арт-об’єктів, молоді художники запропонують власне бачення сучасних мегаполісів та думку щодо того, як мистецтво може вплинути на жителів міста.

Наразі митці й IT-спеціалісти працюють у VR-лабораторіях, виробляють нові смисли та концепти, пропонують трансформації міста. Восени результати будуть презентовані у Києві та Харкові.
Детальну програму буде опубліковано на Facebook-сторінці заходу наприкінці серпня.

Зареєструватись на подію можна за посиланням: https://bit.ly/2XKyH3u

Адреса: Київ, вул. Антоновича, 102-104.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Києві презентують фільм «Моя бабуся з Марса»

31 серпня у київському кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документального фільму Александра Міхалковіча «Моя бабуся з Марса». На показі режисер особисто ...

Фільм «Додому» Нарімана Алієва претендує на номінацію Премії Європейської кіноакадемії

Фільм «Додому» (EVGE) кримськотатарського режисера Нарімана Алієва претендує на Премію Європейської кіноакадемії, яку також називають «Європейським Оскаром». Про це повідомляє ...

Facebook нанимает команду журналистов для борьбы с фальшивыми новостями

Специально собранная журналистская команда будет готовить материалы для секции новостей в мобильном приложении.