У Києві відбудеться фестиваль мистецтва та віртуальної реальності FRONTIER

12-14 вересня у центрі сучасного мистецтва M17 відбудеться фестиваль мистецтва та віртуальної реальності FRONTIER, який спрямований на розвиток взаємодії мистецтва і нових технологій. До того ж, аналогічний захід пройде 4-6 жовтня у Харкові.

У програмі фестивалю: виставки, мистецтво у віртуальній та аугментованій реальності, освітня програма та дискусії, експозиції, що будуть інтегровані у місто та публічні простори за допомогою AR, перформанси, екскурсії виставками та VR-вечірки.

Організатори проекту планують проводити фестиваль щорічно в різних містах країни та щоразу висвітлювати одну важливу для українського суспільства тему. Цьогорічна тема — Reforming space: “New monuments” — говорить про те, як технології та мистецтво взаємодіють із простором, доповнюють матерію міста та створюють спільний досвід для містян.

На фестивалі, за допомогою віртуальної / аугментованої реальності та реальних арт-об’єктів, молоді художники запропонують власне бачення сучасних мегаполісів та думку щодо того, як мистецтво може вплинути на жителів міста.

Наразі митці й IT-спеціалісти працюють у VR-лабораторіях, виробляють нові смисли та концепти, пропонують трансформації міста. Восени результати будуть презентовані у Києві та Харкові.
Детальну програму буде опубліковано на Facebook-сторінці заходу наприкінці серпня.

Зареєструватись на подію можна за посиланням: https://bit.ly/2XKyH3u

Адреса: Київ, вул. Антоновича, 102-104.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.