У Києві відбудеться зустріч з письменником Ельчіном Сафарлі

22 вересня в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться зустріч з азербайджанським письменником Ельчіном Сафарлі, автором 15 романів, зокрема «Мені тебе обіцяли» й «Якби ти знав».

У Києві письменник презентує український переклад свого останнього роману «Дім, у якому жевріє світло».

Сафарлі зізнається, що «найприємніше в письменстві є те, що світ, в якому ти можеш сховатися від так званої реальності, — існує: хоча, чи є вона одна загальна, на всіх, — це ще питання. І ця насолода пов’язана не з тим, що автор у своїх романах усім керує. Там, між рядків, живе те, що ти любиш і здатний прийняти».

Час зустрічі: 15:00 – 17:00.

Адреса: Київ, бул. Т. Шевченка, 12.

Вхід вільний. Кількість місць обмежена.

Реєстрація обов’язкова: https://bitly.su/g2Vzy

Фото: kolesogizni.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Український фільм «Штангіст» претендує на премію Європейської кіноакадемії

Короткометражка Дмитра Сухолиткого-Собчука «Штангіст» отримала престижну нагороду на кінофестивалі в Греції – Short Film Festival In Drama (місто Драма). Церемонія ...

Британский изобретатель сделал «гитару» из штрихкодов

Британский изобретатель Джеймс Брутон (James Bruton) создал подобие MIDI-гитары, в которой ноты закодированы в штрихкодах, а звучать она начинает при их считывании сканером.

Другий день KMW–2019: презентація MBR, глобальні тренди серіалів і боротьба з піратством

Ключовими темами другого дня медіафоруму стали актуальні тематичні та технічні особливості виробництва контенту, інтеграція локальних виробників до глобального ринку й захист правовласників