У Києві відкриється виставка, присвячена стереотипам і гендерним проблемам

12 березня о 18:30 в Американському домі відкриється арт-проект «LATE» української мисткині Марії Прошковської. Виставка досліджує гендерні питання й акцентує увагу на певних аспектах та проблемах, які зокрема стосуються життя жінок у сучасному суспільстві.

У своїх роботах Марія Прошковська ділиться особистими історіями людей, зібраними з України та інших країн світу. Вона візуалізує стереотипи, сформовані внаслідок тиску соціуму, та порушує актуальні питання для діалогу стосовно гендерної проблематики.

«Її виставка створить дружню і відкриту платформу для запитань і роздумів з різних тем: як наше внутрішнє сприйняття співвідноситься із суспільним; як подолати психологічні гендерні межі; як позбутися страху «біологічного годинника»; чи різняться погляди в залежності від регіону проживання чи вікової групи», – кажуть організатори заходу.

Дослідницький проект доповнено результатами соціологічного дослідження.

Завдяки цій виставці Американський дім приєднається до UN Women Ukraine’s HeForShe Arts Week 2019, міжнародної мистецької ініціативи, яка щорічно проводиться у всьому світі 8 – 15 березня.

Проект триватиме до 27 квітня.

Виставка безкоштовна для відвідування, однак на вході потрібно показати паспорт або посвідчення водія.

Адреса: Київ, вул. Миколи Пимоненка, 6.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

FOCUS 2019: українські професіонали аудіовізуальної індустрії вирушають до Лондона

3 та 4 грудня в Лондоні відбудеться одна з важливих копродукційних подій аудіовізуальної індустрії Європи – міжнародна виставка FOCUS: The Meeting Place for International Production. Вже другий рік поспіль за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Української кіноасоціації ...

В галерею AR-приложения «Шрамы демократии» добавлен портрет Бориса Джонсона

Портрет татуированного премьер-министра Великобритании Бориса Джонсона авторства уличного художника Капо Файнеста (Capo’s Finest), был добавлен в провокационную серию сатирических портретов политиков под названием «Шрамы демократии»

HP призывает вернуться в реальность. Хотя бы на Рождество

Для своего рождественского видео компания HP и режиссер Мишель Гондри переписали старинную английскую песню «12 дней Рождества».