У Києві відкриється виставка, присвячена стереотипам і гендерним проблемам

12 березня о 18:30 в Американському домі відкриється арт-проект «LATE» української мисткині Марії Прошковської. Виставка досліджує гендерні питання й акцентує увагу на певних аспектах та проблемах, які зокрема стосуються життя жінок у сучасному суспільстві.

У своїх роботах Марія Прошковська ділиться особистими історіями людей, зібраними з України та інших країн світу. Вона візуалізує стереотипи, сформовані внаслідок тиску соціуму, та порушує актуальні питання для діалогу стосовно гендерної проблематики.

«Її виставка створить дружню і відкриту платформу для запитань і роздумів з різних тем: як наше внутрішнє сприйняття співвідноситься із суспільним; як подолати психологічні гендерні межі; як позбутися страху «біологічного годинника»; чи різняться погляди в залежності від регіону проживання чи вікової групи», – кажуть організатори заходу.

Дослідницький проект доповнено результатами соціологічного дослідження.

Завдяки цій виставці Американський дім приєднається до UN Women Ukraine’s HeForShe Arts Week 2019, міжнародної мистецької ініціативи, яка щорічно проводиться у всьому світі 8 – 15 березня.

Проект триватиме до 27 квітня.

Виставка безкоштовна для відвідування, однак на вході потрібно показати паспорт або посвідчення водія.

Адреса: Київ, вул. Миколи Пимоненка, 6.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Cannes Lions-2019. Как приучить ребенка читать. Урок поэта маркетологам

Поэт, кумир школьников США Кваме Александр - о том, как приучить ребенка к хорошей литературе и сделать из него заядлого читателя-покупателя книг.

Павильон Instagram на фестивале Cannes Lions показывает, «где заканчивается радуга»

Если вы хотите посетить все самые интересные места Фестиваля креативности Cannes Lions, то инсталляции Instagram всегда должны идти в вашем списке под номером один.

Почему Кэрри Вашингтон выбрала именно платформу Hulu для своего нового сериала

Обычно актеры и продюсеры обращаются к телеканалам и предлагают им свои сериалы в надежде, что хоть какой-нибудь из них да примут, но тут ситуация была совершенно иной.