У Києві відкриється виставка, присвячена стереотипам і гендерним проблемам

12 березня о 18:30 в Американському домі відкриється арт-проект «LATE» української мисткині Марії Прошковської. Виставка досліджує гендерні питання й акцентує увагу на певних аспектах та проблемах, які зокрема стосуються життя жінок у сучасному суспільстві.

У своїх роботах Марія Прошковська ділиться особистими історіями людей, зібраними з України та інших країн світу. Вона візуалізує стереотипи, сформовані внаслідок тиску соціуму, та порушує актуальні питання для діалогу стосовно гендерної проблематики.

«Її виставка створить дружню і відкриту платформу для запитань і роздумів з різних тем: як наше внутрішнє сприйняття співвідноситься із суспільним; як подолати психологічні гендерні межі; як позбутися страху «біологічного годинника»; чи різняться погляди в залежності від регіону проживання чи вікової групи», – кажуть організатори заходу.

Дослідницький проект доповнено результатами соціологічного дослідження.

Завдяки цій виставці Американський дім приєднається до UN Women Ukraine’s HeForShe Arts Week 2019, міжнародної мистецької ініціативи, яка щорічно проводиться у всьому світі 8 – 15 березня.

Проект триватиме до 27 квітня.

Виставка безкоштовна для відвідування, однак на вході потрібно показати паспорт або посвідчення водія.

Адреса: Київ, вул. Миколи Пимоненка, 6.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Українська стрічка «Сторонній» візьме участь у двох кінофестивалях в США й Південній Кореї

Фільм Дмитра Томашпольського «Сторонній» візьме участь у конкурсній програмі Fargo Fantastic Film Festival (USA), який відбудеться 26-29 вересня цього року у ...

Пластиковые вешалки – «грязная тайна» индустрии моды

Компания Arch & Hook позиционирует себя как единственный в мире экологичный производитель вешалок.

Мистецтво чи технології: програма Форуму Креативних Індустрій від Carbon

Для всіх, кому цікаві інноваційні практики у створенні арт проектів, особливо радимо відвідати серію заходів, організованих партнером Форуму Креативних Індустрій, арт-резиденцією Carbon.