У Києві відкрили фотовиставку Ольги Пост «Моя акваторія»

5 грудня у галереї Київської школи фотографії запрацювала фотовиставка Ольги Пост «Моя акваторія». До серії увійшли 30 світлин, які фотографка створила створених на узбережжях різних країн з 2009 до 2019 року.

За словами Ольги, вона намагалась через призму пейзажів показати стан природи і присутність людини як частини цієї природи, її значення і одночасно незначність у контексті величі світового океану.

«Я прагнула за допомогою кольору і півтонів передати у світлинах своє відчуття широти і атмосферності водних просторів і окреслення небокраю, а також спробувала у процесі зйомки відобразити неперевершенїсть ліній узбережжя, де природа та культура так досконало взаємодіють одна з одною, створюючи  єдиний простір. У результаті сформувався візуальний наратив знайомих образів, емоцій і атмосфери. Моя акваторія – це мій ідеальний світ, в якому природа і створена людиною культура, знаходяться в балансі, гармонії та естетичному рівновазі»,  – каже авторка проекту.

Роботи Ольги можна придбати за 2000 грн (формат 60х40 см) та за 2500 грн (формат 90х60 см).

Виставка-продаж діятиме до 5 січня. Вхід вільний.

Графік роботи: по будням – з 10:00 до 20:00, в суботу – з 10:00 до 16:00.

Адреса: вул. Ділова, 5-А.

Фото: www.photoschool.kiev.ua

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.