У київській галереї проведуть виставку робіт Андрія Сагайдаковського

4 вересня в арт-центрі Я Галерея презентують проект Андрія Сагайдаковського «Трошки неба». Початок відкриття – о 19:00.

«За принципом парадоксу побудована взаємодія зображення і текстового висловлювання, яке іноді доповнює зображення, але частіше вступає в протиріччя з ним. Уважний глядач легко впізнає в «Хлопчику, що витягує скалку» алюзію на знамениту бронзову римську статую I ст. до н.е., хоча водночас це просто хлопчик, що виймає скалку, — просте і складне одночасно. Не меншою монументальністю наділена і «Шмата до підлоги», — на перший погляд скидається на античні драпірування, — і в цьому теж гра й іронія. Чому вірити: власним очам або коментарям художника — кожен вирішує сам», – кажуть в арт-центрі.

Портрет, 2019, килимки, олія

Перукарня, 2019, полотно, олія

Виставка діятиме до 7 жовтня й представлятиме виключно нові роботи митця.

Графік роботи: понеділок – субота, з 10:00 до 17:00.

Адреса галереї: Київ, вул. Хорива 49-Б.

Фото: yagallery.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Вийшов тизер екранізації «Миколи Джері» Івана Нечуя-Левицького

На YouTube презентували тизер екранізації повісті Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Режисером стрічки «Джеря» виступила Ірина Правило, а оператором-постановником – Сашко ...

Где находятся лучшие аттракционы мира для детей?

Австралийская страховая компания составила своеобразные карты для каждой части света, обозначив на них места, которые наверняка будут интересны детям.

Полагаются ли ИИ авторские права?

Ведомство по патентам и товарным знакам США недавно задалось вопросом, как развитие искусственного интеллекта может повлиять на авторские права. Для чего оно обратилось к публике с рядом вопросов.