У київському музеї розкажуть про трансформацію живопису в сучасному мистецтві

21 квітня у Національному художньому музеї України прочитають лекцію про трансформацію живопису в мистецтві другої половини 20-го століття.

«Живопис воскрес після проголошення його смерті концептуалістами, прийняв виклик нового візуального оточення в суспільстві споживання і тріумфально повернув свої позиції в епоху постмодернізму», – кажуть організатори заходу.

Лекцію проведе завідувачка відділу мистецтва ХХ-ХХІ ст. Оксана Баршинова. Зокрема вона розкаже про післявоєнну абстракцію, поп-арт та гіперреалізм, які також відображені в українському мистецтві 1980 – 1990-х років.

Початок – об 11:00.

Вартість квитка – 70 гривень, для студентів, школярів, пенсіонерів  – 30 гривень.

Реєстрація за посиланням.

Адреса: Київ, вул. Грушевського, 6.

Фото: Національний художній музей України

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Издание The Guardian назвало лучшие сериалы XXI века

Британское издание The Guardian составило список ста лучших сериалов XXI века. Первое место в рейтинге отдали американскому сериалу «Клан Сопрано», который выходил в 1999—2007 ...

Прес-конференція з нагоди відкриття KYIV MEDIA WEEK «Час змін»

Перший день KMW відзначився важливою подією — прес-конференцією «Час змін» з нагоди відкриття медіафоруму, в якій вперше взяв участь Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський. Він розповів про своє бачення діяльності об’єднаного міністерства, а також майбутнього держфінансування аудіовізуального контенту.

В поисках планеты, похожей на Землю: реклама эко-продукции Mercado Libre

Условия, похожие на земные, очень сложно найти где-то еще, кроме как на Земле.