У Лондоні презентували систему кеш-рібейтів та інші можливості для іноземних кіновиробників в Україні

3-4 грудня у Лондоні відбулася міжнародна виставка FOCUS: The Meeting Place for International Production, в якій взяла участь українська делегація.

На заході працювало більш ніж 250 стендів з 80 країн світу. Крім того, в  програмі FOCUS була представлена ​​велика кількість доповідей, панельних дискусій, семінарів та презентацій від більш ніж 200 спікерів – представників сфери кіно, телебачення, реклами, анімації та ігрового сегменту. Програма FOCUS 2019 була розроблена організаторами спільно із такими організаціями як British Film Institute, British Film Commission, Directors UK, Advertising Producers Association, The Production Guild, UK Screen Alliance, Creative Europe Media Desk UK та іншими.

Організований зусиллями Української Кіноасоціації за підтримки Держкіно, Український національний стенд працював під гаслом #UkraineIsYourDestination на FOCUS вдруге. Традиційно відвідувачі виставки мали змогу ознайомитись із загальною інформацією про Україну, українську кіноіндустрію, оновлене законодавство у сфері виробництва аудіовізуального контенту, отримати каталоги, брошури та контакти українських виробників контенту, компаній, що надають продакшн-сервіси та фільм-комісій. За два дні Український стенд відвідали близько сотні відвідувачів – режисерів, продюсерів, локейшн-менеджерів, представників консалтингових агентств з усього світу. Більшість гостей цікавилися питаннями отримання кеш-рібейтів, пошуку партнерів в Україні, локаціями та особливостями зйомок в різних регіонах України.

Крім того, до офіційної програми ФОКУС 2019 увійшла спеціальна презентація «Discover Ukraine: 25 + 5% Cash Rebates And Other Brand New Opportunities For Cooperation». Спікеркою презентації виступила Вікторія Ярмощук, виконавча директорка Української кіноасоціації. Вона детально розповіла, як працює українська система кеш-рібейтів, якими є вимоги до проектів для отримання повернення, які кроки зроблено для забезпечення функціонування нововведеної системи. Також розказала про позитивну динаміку розвитку українського кіно й про те, що все більше і більше зірок світового рівня залучаються до спільних з українськими виробниками контенту проектів. Крім того, в рамках презентації спікерка презентувала успішні кейси українських фільмів (лідери бокс-офісу та фільми, визнані на міжнародних кінофестивалях).

На виставці також свої проекти показали Кіпр, Франція, Італія, Португалія, Греція, Іспанія, Словаччина та інші.

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.