У Лондоні влаштують Дні українського кіно

З 5 по 8 грудня у лондонських кінотеатрах Cine Lumiere та Curzon Soho пройдуть Дні українського кіно, які організовує Український Інститутом в Лондоні спільно з компанією «Артхаус Трафік». Захід відбудеться за підтримки Держкіно та Посольства України у Великій Британії.

В рамках фестивалю покажуть історичний трилер «Ціна правди», який розповідає історію валлійського репортера Ґарета Джонса, який вперше в західній пресі заявив про український Голодомор. У головних ролях – Джеймс Нортон («Війна і мир») та Ванесса Кірбі («Корона»). Авторка фільму – Аґнешка Голланд, триразова номінантка на премію «Оскар», режисерка епізодів культових серіалів «Прослуховування», «Картковий будинок» та «Вбивство». Стрічка створена у копродукції України, Великої Британії та Польщі.

Презентують у Лондоні і драму «Додому» – повнометражний дебют режисера Нарімана Алієва про історію однієї родини та трагедію кримськотатарського народу в реаліях сьогодення. Зараз фільм Алієва претендує від України на премію «Оскар». На фестивалі стрічку представить кореспондент з міжнародної політики The Guardian, автор кількох книжок на тему путінської Росії Люк Гардінг.

Також на Днях українського кіно покажуть істерн Ярослава Лодигіна «Дике поле», трагікомедію Романа Бондарчука «Вулкан» та влаштують ретроспективний показ стрічки Юрія Іллєнка «Лебедине озеро. Зона». 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.