У Лондоні влаштують Дні українського кіно

З 5 по 8 грудня у лондонських кінотеатрах Cine Lumiere та Curzon Soho пройдуть Дні українського кіно, які організовує Український Інститутом в Лондоні спільно з компанією «Артхаус Трафік». Захід відбудеться за підтримки Держкіно та Посольства України у Великій Британії.

В рамках фестивалю покажуть історичний трилер «Ціна правди», який розповідає історію валлійського репортера Ґарета Джонса, який вперше в західній пресі заявив про український Голодомор. У головних ролях – Джеймс Нортон («Війна і мир») та Ванесса Кірбі («Корона»). Авторка фільму – Аґнешка Голланд, триразова номінантка на премію «Оскар», режисерка епізодів культових серіалів «Прослуховування», «Картковий будинок» та «Вбивство». Стрічка створена у копродукції України, Великої Британії та Польщі.

Презентують у Лондоні і драму «Додому» – повнометражний дебют режисера Нарімана Алієва про історію однієї родини та трагедію кримськотатарського народу в реаліях сьогодення. Зараз фільм Алієва претендує від України на премію «Оскар». На фестивалі стрічку представить кореспондент з міжнародної політики The Guardian, автор кількох книжок на тему путінської Росії Люк Гардінг.

Також на Днях українського кіно покажуть істерн Ярослава Лодигіна «Дике поле», трагікомедію Романа Бондарчука «Вулкан» та влаштують ретроспективний показ стрічки Юрія Іллєнка «Лебедине озеро. Зона». 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Києві відкрили фотовиставку Ольги Пост «Моя акваторія»

5 грудня у галереї Київської школи фотографії запрацювала фотовиставка Ольги Пост «Моя акваторія». До серії увійшли 30 світлин, які фотографка ...

Для тех, кто не отрицает перемену климата: воск, который чистит океан

Австралийская организация Clean Ocean Foundation разработала такой воск для серфинга, который способен нейтрализовать кислоты.

5 книг, которые рекомендует прочитать директор по маркетингу Arricano Наталья Дмитренко

Мы продолжаем говорить о том, что читают представители украинской креативной индустрии. На этот раз героиней нашего проекта стала директор по ...