У Львові проведуть виставку робіт Олександра Короля

3 грудня о 19:00 у львівському арт-центрі «Я Галерея» відкриють виставку Олександра Короля «Флешбек».

У цьому проекті художник повертається як до попередніх тем, так і розпочинає дослідження нових, міксуючи теми та матеріал, змішуючи стилі, осучаснюючи біблійні сюжети. Якщо проводити паралелі з творчістю відомих художників різних часів та шукати сліди їхнього впливу у представлених роботах, то можна відокремити наступних: Брейгель, Ворхол, Кіфер- (Вавилон), Мазаччо, Джотто- (Вигнання), Келлі- (Котигорошко, Нумен II), Пікассо- (Стрибок), Ворхол- (Чек), Базеліц- (Картопля, нога, лопата), Ворхол- (серія Псевдоікона), Матісс- (Золоті рибки).

Всі роботи об’єднані стилістикою та елементами поп-арту і стріт-арту.

Тріумф, 2019
Блт!, 2018

Назва має ще особисте значення: остання виставка Короля відбулась 2016-го, тож теперішню можна теж назвати поверненням. Вона відбувається у Львові, де пройшли роки навчання та з яким пов’язано багато спогадів. В цьому є теж своєрідне повернення в часі, в іншій якості.

Виставка діятиме до 13 січня.

Адреса арт-центру: Львів, вул. Шота Руставелі, 8 (вхід з вулиці Костомарова).

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.