У Львові проведуть виставку робіт Олександра Короля

3 грудня о 19:00 у львівському арт-центрі «Я Галерея» відкриють виставку Олександра Короля «Флешбек».

У цьому проекті художник повертається як до попередніх тем, так і розпочинає дослідження нових, міксуючи теми та матеріал, змішуючи стилі, осучаснюючи біблійні сюжети. Якщо проводити паралелі з творчістю відомих художників різних часів та шукати сліди їхнього впливу у представлених роботах, то можна відокремити наступних: Брейгель, Ворхол, Кіфер- (Вавилон), Мазаччо, Джотто- (Вигнання), Келлі- (Котигорошко, Нумен II), Пікассо- (Стрибок), Ворхол- (Чек), Базеліц- (Картопля, нога, лопата), Ворхол- (серія Псевдоікона), Матісс- (Золоті рибки).

Всі роботи об’єднані стилістикою та елементами поп-арту і стріт-арту.

Тріумф, 2019
Блт!, 2018

Назва має ще особисте значення: остання виставка Короля відбулась 2016-го, тож теперішню можна теж назвати поверненням. Вона відбувається у Львові, де пройшли роки навчання та з яким пов’язано багато спогадів. В цьому є теж своєрідне повернення в часі, в іншій якості.

Виставка діятиме до 13 січня.

Адреса арт-центру: Львів, вул. Шота Руставелі, 8 (вхід з вулиці Костомарова).

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Єдність починається з культури: в Україні створено платформу культурно-креативної колаборації

В Україні стартувала програма креативної колаборації «Культура зближує. Культура об’єднує. Культура збагачує», розроблена Українським культурним фондом спільно з офіційним Представництвом ...

Інтерактивний сайт-подорож культурними проєктами від УКФ та plusone

Історії про людей та проєкти, які по-своєму творять культуру в різних куточках країни, зібрані на новому інтерактивному сайті uculture.in.ua.

Книжки, які на мене вплинули. Досвід Мар’яни Вознюк

Reklamaster.com продовжує розпитувати представників української креативної індустрії про книжки, які вплинули на їхні переконання та мислення. Цього разу свій список ...