У «Мистецькому арсеналі» демонструватимуть картину Малевича. Але лише один день

18 травня у Малій Галереї «Мистецького Арсеналу» демонструватимуть «Супрематичну композицію 1» Казимира Малевича.

За словами організаторів, в українських музейних збірках зберігаються лише два твори Малевича. Другу картину – «Супрематизм 65» – можна знайти у Пархомівському художньому музеї ім. П. Ф. Луньова на Харківщині.

Помилуватись «Супрематичною композицією 1» можна буде з 11:00 до 18:00.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лаврська, 10.

Зазначимо, що 18 травня у всьому світі відзначають День музеїв. В цей день більшість музеїв працюють безкоштовно і радо показують свої виставкові зали.

Фото: uk.wikipedia.org

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Харкові втретє проведуть міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs

У Харкові втретє відбудеться міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs, який триватиме п’ять днів — з 25 до 29 вересня. Уперше стартує конкурс дитячого ...

Издание The Guardian назвало лучшие сериалы XXI века

Британское издание The Guardian составило список ста лучших сериалов XXI века. Первое место в рейтинге отдали американскому сериалу «Клан Сопрано», который выходил в 1999—2007 ...

Прес-конференція з нагоди відкриття KYIV MEDIA WEEK «Час змін»

Перший день KMW відзначився важливою подією — прес-конференцією «Час змін» з нагоди відкриття медіафоруму, в якій вперше взяв участь Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський. Він розповів про своє бачення діяльності об’єднаного міністерства, а також майбутнього держфінансування аудіовізуального контенту.