У Музеї історії Києва проведуть виставку ізраїльських ілюстраторів

4 жовтня Натів — Ізраїльський культурний центр в Києві відкриває в столичному музеї історії Києва виставку ізраїльських ілюстраторів Сitykat stories «Тель-Авів від А до Я».  

Виставка, по суті, є путівником по місту Тель-Авів, якому в 2019 році виповнюється 110 років. Вона включає в себе ілюстрації міста і його жителів, знакових мість та прихованих куточків. Творці виставки пов’язали міські символи з літерами алфавіту найдавнішої мови світу.

Частина ілюстрацій надруковано в рідкісній техніці ризографії«Ризо» – японською «ідеал» – це друкарська машинка, винайдена в 1986 році в Японії. Ризографія – своєрідне поєднання технік друку звичайної  офісної копіювальної машини та класичної шовкографії. Друк в техніці ризографії вважається екологічно чистою, так як виконується чорнилами на основі сої та на переробленому папері.

Художники Citykat – Іра Гінзбург, Тамар Бен Джоя, Лотем Вайнров-Атлан, Ольга-Нета Левицька и Саша Юдашкін

Виставка діятиме до 16 жовтня.

Адреса музею: Київ, вул. Б.Хмельницького, 7.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Назвали лауреатов премии People’s Choice Awards 2019

10 ноября состоялась 45-ая церемония награждения премией People’s Choice Awards 2019, которая показывает предпочтения зрительской аудитории США. Награды получили любимые зрителями ...

Українська стрічка «Атлантида» отримала Гран-прі на кінофестивалі у Мінську

Антиутопія «Атлантида» Валентина Васяновича здобула Гран-прі 26-го Мінського міжнародного кінофестивалю «Лістапад», який проходив у Мінську з 1 по 8 листопада. Про ...

Опасная штука – чай: социальная реклама призывает быть поосторожнее с кипятком

80% всех ожогов, от которых страдают дети в Пакистане, вызваны совершенно обыденными ситуациями: разлитым горячим чаем.