У Музеї історії Києва проведуть виставку ізраїльських ілюстраторів

4 жовтня Натів — Ізраїльський культурний центр в Києві відкриває в столичному музеї історії Києва виставку ізраїльських ілюстраторів Сitykat stories «Тель-Авів від А до Я».  

Виставка, по суті, є путівником по місту Тель-Авів, якому в 2019 році виповнюється 110 років. Вона включає в себе ілюстрації міста і його жителів, знакових мість та прихованих куточків. Творці виставки пов’язали міські символи з літерами алфавіту найдавнішої мови світу.

Частина ілюстрацій надруковано в рідкісній техніці ризографії«Ризо» – японською «ідеал» – це друкарська машинка, винайдена в 1986 році в Японії. Ризографія – своєрідне поєднання технік друку звичайної  офісної копіювальної машини та класичної шовкографії. Друк в техніці ризографії вважається екологічно чистою, так як виконується чорнилами на основі сої та на переробленому папері.

Художники Citykat – Іра Гінзбург, Тамар Бен Джоя, Лотем Вайнров-Атлан, Ольга-Нета Левицька и Саша Юдашкін

Виставка діятиме до 16 жовтня.

Адреса музею: Київ, вул. Б.Хмельницького, 7.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.