У Національному музеї «Чорнобиль» покажуть медіа-виставку Artefact art-project

26 квітня у Національному музеї «Чорнобиль» діятиме імпресивна медіа-виставка Artefact art-project. За допомогою інтерактивних інсталяцій, лазерних проекцій, 3D-маппінгу, моушн-дизайну кожен з відвідувачів зможе перенестись у минуле й відчути себе реальним свідком чорнобильських подій, які стались 33 роки тому.

Проект покликаний привернути увагу сучасної аудиторії до питань навколо Чорнобиля та до важливості власної інформаційної грамотності.

«Сьогодні «фейків» про Чорнобиль більше, ніж правдивої інформації, а це говорить про серйозні наслідки інформаційної катастрофи Чорнобиля, з якої ми живемо сьогодні і яка, цілком може повторитися завтра», – говорить автор проекту Валерій Коршунов.

Відео-, фотодокументальний контент проекту – з колекції Національного музею «Чорнобиль».

Час виставки: з 10:00 до 18:00. Вхід вільний.

Адреса: Київ, провулок Хорива, 1.

Фото: ua.igotoworld.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Одеські шахраї продають фальшиві квитки в кіно

Кілька гостей кінотеатру Multiplex у Одесі постраждали від дій шахраїв. Невідомі створюють  липові QR-коди, які розміщені на електронних квитках. Фіктивні ...

#voice4friendship – музыкальная кампания от Serviceplan и A4E, которая сдружила европейцев

Alliance4Europe (A4E) – независимая сеть из 50 гражданских организаций и групп из 20 стран-членов Европейского союза (ЕС), запустила музыкальную кампанию #vote4friendship в рамках которой 30 артистов из 28 стран ЕС перепели хит группы Queen «Friends Will Be Friends».

YouTube помешает видеоблоггерам меряться, у кого подписчиков больше

YouTube планирует поменять подход к подсчету подписчиков на канал. Это помешает сайтам вроде Social Blade в реальном времени показывать, какие креаторы набирают подписчиков, а какие теряют.