У Національному музеї «Чорнобиль» покажуть медіа-виставку Artefact art-project

26 квітня у Національному музеї «Чорнобиль» діятиме імпресивна медіа-виставка Artefact art-project. За допомогою інтерактивних інсталяцій, лазерних проекцій, 3D-маппінгу, моушн-дизайну кожен з відвідувачів зможе перенестись у минуле й відчути себе реальним свідком чорнобильських подій, які стались 33 роки тому.

Проект покликаний привернути увагу сучасної аудиторії до питань навколо Чорнобиля та до важливості власної інформаційної грамотності.

«Сьогодні «фейків» про Чорнобиль більше, ніж правдивої інформації, а це говорить про серйозні наслідки інформаційної катастрофи Чорнобиля, з якої ми живемо сьогодні і яка, цілком може повторитися завтра», – говорить автор проекту Валерій Коршунов.

Відео-, фотодокументальний контент проекту – з колекції Національного музею «Чорнобиль».

Час виставки: з 10:00 до 18:00. Вхід вільний.

Адреса: Київ, провулок Хорива, 1.

Фото: ua.igotoworld.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Вийшов тизер екранізації «Миколи Джері» Івана Нечуя-Левицького

На YouTube презентували тизер екранізації повісті Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Режисером стрічки «Джеря» виступила Ірина Правило, а оператором-постановником – Сашко ...

Где находятся лучшие аттракционы мира для детей?

Австралийская страховая компания составила своеобразные карты для каждой части света, обозначив на них места, которые наверняка будут интересны детям.

Полагаются ли ИИ авторские права?

Ведомство по патентам и товарным знакам США недавно задалось вопросом, как развитие искусственного интеллекта может повлиять на авторские права. Для чего оно обратилось к публике с рядом вопросов.