У столичному Будинку кіно відбудеться зустріч із режисером Тарасом Дронем

29 травня у Червоній залі Будинку кіно відбудеться зустріч з українським режисером Тарасом Дронем («DZIDZIO Перший раз», «Чорногора»). Під час заходу відвідувачі побачать перший трейлер до нового фільму Тараса – «Blindfold» / «Із зав’язаними очима» та backstage зі зйомок.

Також Тарас Дронь розкаже про навчання в Національній кіноакадемії в Лодзі (Польща), про роботу над сценарієм фільму та про режисуру.

Початок заходу – о 19:00.

Вхід вільний, але необхідно заздалегідь зареєструватись за посиланням.

Адреса: Київ, вул. Саксаганського, 6.

Фото: vechirniy.kyiv.ua

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Устали от одиночества: украинские замки зарегистрировались в Tinder

В приложении для знакомств Tinder появились профили украинских замков-одиночек. Они, как и люди, тоже ищут новые знакомства. «Я уже более ...

Вікторія Ярмощук розроблятиме стратегію розвитку вітчизняного кінематографу

Стратегією розвитку галузі кіно в Україні відтепер опікуватиметься Вікторія Ярмощук – радниця Міністра культури України, виконавча директорка Української Кіноасоціації та директорка української медіаконсалтингової компанії Media Resources Management.

Multiplex запустил Google Pay для онлайн-покупок

В июле сеть кинотеатров Multiplex запустила новый метод оплаты для онлайн покупок - Google Pay. Уже за первые две недели использования клиенты сети успели оценить возможность расчетов за пару кликов, что вывело G Pay в топ популярных способов оплаты.