У столичному кіноклубі покажуть стрічку «Дім, який побудував Джек»

18-го серпня у київському кіноклубі «E V R O P A» покажуть психологічний трилер Ларса фон Трієра «Дім, який побудував Джек» (2018).

Дія стрічки відбувається в 1970-1980-x роках та розповідає про чоловіка на ім’я Джек (Метт Діллон), який за 12 років став майстерним серійним вбивцею в американському штаті Вашингтон. Кожне вбивство для героя – витвір мистецтва та новий зухвалий крок на шляху до себе.

Прем’єра стрічки відбулась на 71-му Каннському кінофестивалі. Під час показу із залу пішло близько сотні глядачів, проте ті, хто залишився, аплодували після фіналу стоячи.

Початок кінопоказу – о 20:30. Вхід безкоштовний.

Адреса кіноклубу: Київ, провулок Шевченка, 5 (ст. м. Майдан Незалежності), Козацький Дім.

Фільм демонструється за підтримки компанії Артхаус Трафік.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

7 цікавих фактів про стрічку «Поліна і таємниця кіностудії»

22 серпня в прокат вийшов українсько-бельгійсько-фрацузький фільм «Поліна і таємниця кіностудії». Стрічка розповідає про 11-річну дівчинку Поліну, яка подорожує загадковими ...

На «Оскар» від України претендуватиме стрічка «Додому»

Дебютний повнометражний фільм Нарімана Алієва «Додому» представлятиме Україну на премії «Оскар» в категорії «Міжнародний фільм». Про це повідомляється на Facebook-сторінці ...

Український прапор підіймається на нові висоти разом із Dronarium Ukraine

23 серпня, у День українського прапора, Dronarium Ukraine стане одним з найпомітніших учасників загальноукраїнського флешмобу, ініційованого Президентом України.