У столичному кіноклубі покажуть стрічку Йоргоса Лантімоса «Лобстер»

14-го липня у столичному кіноклубі «E V R O P A» під відкритим небом покажуть фільм грецького режисера Йоргоса Лантімоса «Лобстер».

2015 року ця стрічка отримала приз журі Каннського кінофестивалю. «Лобстер» поєднує риси фантастичної антиутопії, драми та чорної комедії, що подаються «під соусом» сюрреалістичної атмосфери театру абсурду.

У всесвіті цієї стрічки забороняється жити одному: це злочин, за який карають, тому кожен повинен знайти собі пару протягом 45 днів у спеціальному готелі. Якщо не вдається – людину перетворюють на тварину, наприклад, у лобстера. Противникам системи доводиться ховатися в лісі, де на них полюють жителі того самого готелю, щоб продовжити собі перебування в людському тілі: один убитий додає один день.

«Лобстер» розкриває гострі проблеми: використання соціальних мереж, питання існування інституту сім’ї в сучасному суспільстві, конфлікт урядів та антисистемної опозиції. Головні ролі у стрічці зіграли Колін Фарелл і Рейчел Вайс.

Початок кінопоказу – о 21.00.

Адреса кіноклубу: Київ, провулок Шевченка, 5 (ст. м. Майдан Незалежності), Козацький Дім.

Вхід безкоштовний.

Фото: ew.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Назвали лауреатов премии People’s Choice Awards 2019

10 ноября состоялась 45-ая церемония награждения премией People’s Choice Awards 2019, которая показывает предпочтения зрительской аудитории США. Награды получили любимые зрителями ...

Українська стрічка «Атлантида» отримала Гран-прі на кінофестивалі у Мінську

Антиутопія «Атлантида» Валентина Васяновича здобула Гран-прі 26-го Мінського міжнародного кінофестивалю «Лістапад», який проходив у Мінську з 1 по 8 листопада. Про ...

Опасная штука – чай: социальная реклама призывает быть поосторожнее с кипятком

80% всех ожогов, от которых страдают дети в Пакистане, вызваны совершенно обыденными ситуациями: разлитым горячим чаем.