У столичному кіноклубі покажуть стрічку Йоргоса Лантімоса «Лобстер»

14-го липня у столичному кіноклубі «E V R O P A» під відкритим небом покажуть фільм грецького режисера Йоргоса Лантімоса «Лобстер».

2015 року ця стрічка отримала приз журі Каннського кінофестивалю. «Лобстер» поєднує риси фантастичної антиутопії, драми та чорної комедії, що подаються «під соусом» сюрреалістичної атмосфери театру абсурду.

У всесвіті цієї стрічки забороняється жити одному: це злочин, за який карають, тому кожен повинен знайти собі пару протягом 45 днів у спеціальному готелі. Якщо не вдається – людину перетворюють на тварину, наприклад, у лобстера. Противникам системи доводиться ховатися в лісі, де на них полюють жителі того самого готелю, щоб продовжити собі перебування в людському тілі: один убитий додає один день.

«Лобстер» розкриває гострі проблеми: використання соціальних мереж, питання існування інституту сім’ї в сучасному суспільстві, конфлікт урядів та антисистемної опозиції. Головні ролі у стрічці зіграли Колін Фарелл і Рейчел Вайс.

Початок кінопоказу – о 21.00.

Адреса кіноклубу: Київ, провулок Шевченка, 5 (ст. м. Майдан Незалежності), Козацький Дім.

Вхід безкоштовний.

Фото: ew.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

100 лучших фильмов XXI века по версии The Guardian

Британское издание The Guardian составило список 100 лучших фильмов 21 века. В рейтинг включили две ленты, вышедших в 2019 году, ...

Українська стрічка «Сторонній» візьме участь у двох кінофестивалях в США й Південній Кореї

Фільм Дмитра Томашпольського «Сторонній» візьме участь у конкурсній програмі Fargo Fantastic Film Festival (USA), який відбудеться 26-29 вересня цього року у ...

Пластиковые вешалки – «грязная тайна» индустрии моды

Компания Arch & Hook позиционирует себя как единственный в мире экологичный производитель вешалок.