У столичному кіноклубі покажуть стрічку Йоргоса Лантімоса «Лобстер»

14-го липня у столичному кіноклубі «E V R O P A» під відкритим небом покажуть фільм грецького режисера Йоргоса Лантімоса «Лобстер».

2015 року ця стрічка отримала приз журі Каннського кінофестивалю. «Лобстер» поєднує риси фантастичної антиутопії, драми та чорної комедії, що подаються «під соусом» сюрреалістичної атмосфери театру абсурду.

У всесвіті цієї стрічки забороняється жити одному: це злочин, за який карають, тому кожен повинен знайти собі пару протягом 45 днів у спеціальному готелі. Якщо не вдається – людину перетворюють на тварину, наприклад, у лобстера. Противникам системи доводиться ховатися в лісі, де на них полюють жителі того самого готелю, щоб продовжити собі перебування в людському тілі: один убитий додає один день.

«Лобстер» розкриває гострі проблеми: використання соціальних мереж, питання існування інституту сім’ї в сучасному суспільстві, конфлікт урядів та антисистемної опозиції. Головні ролі у стрічці зіграли Колін Фарелл і Рейчел Вайс.

Початок кінопоказу – о 21.00.

Адреса кіноклубу: Київ, провулок Шевченка, 5 (ст. м. Майдан Незалежності), Козацький Дім.

Вхід безкоштовний.

Фото: ew.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.