У столичному кіноклубі покажуть стрічку Йоргоса Лантімоса «Лобстер»

14-го липня у столичному кіноклубі «E V R O P A» під відкритим небом покажуть фільм грецького режисера Йоргоса Лантімоса «Лобстер».

2015 року ця стрічка отримала приз журі Каннського кінофестивалю. «Лобстер» поєднує риси фантастичної антиутопії, драми та чорної комедії, що подаються «під соусом» сюрреалістичної атмосфери театру абсурду.

У всесвіті цієї стрічки забороняється жити одному: це злочин, за який карають, тому кожен повинен знайти собі пару протягом 45 днів у спеціальному готелі. Якщо не вдається – людину перетворюють на тварину, наприклад, у лобстера. Противникам системи доводиться ховатися в лісі, де на них полюють жителі того самого готелю, щоб продовжити собі перебування в людському тілі: один убитий додає один день.

«Лобстер» розкриває гострі проблеми: використання соціальних мереж, питання існування інституту сім’ї в сучасному суспільстві, конфлікт урядів та антисистемної опозиції. Головні ролі у стрічці зіграли Колін Фарелл і Рейчел Вайс.

Початок кінопоказу – о 21.00.

Адреса кіноклубу: Київ, провулок Шевченка, 5 (ст. м. Майдан Незалежності), Козацький Дім.

Вхід безкоштовний.

Фото: ew.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

«Мстители: Финал» официально названы самым кассовым фильмом в истории

Всего месяц назад поклонники этой супергеройской саги скрепя сердце признавали победу за «Аватаром» Джеймса Кэмерона.

Мюзикл «Кошки»: трейлер, который испугал аудиторию

Стоило нам поверить, что в Голливуде научились безупречно совмещать актеров с рисованными персонажами, как вышел трейлер к мюзиклу «Кошки».

TABASCO отправило писателей из приложения АБУК на пробежку

Сервис аудиокниг АБУК провел эксперимент с участием спортсменов, идею которого подсказало креативное агентство TABASCO.