У вересні на Подолі пройде фестиваль анімації та медіа-мистецтва

З 4 до 8 вересня на Подолі відбуватиметься Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM. Захід охопить дві локації – кінотеатр «Жовтень» та креативний простір IZONE.

Тема цьогорічного фестивалю – «Точки дотику». Організатори шукатимуть відповідь на одвічне запитання: як людям, з різною вірою, різними політичними позиціями та світоглядами продовжувати безконфліктно співіснувати між собою?

Відвідувачів очікує перегляд експериментальної, дитячої анімації, чорних комедій та ретроспективи української мультиплікації

Всього буде представлено три конкурсних програми: Український, Міжнародний та Конкурс комерційної анімації. Також організують лекції та воркшопи від провідних аніматорів та режисерів.

Конкурсні та позаконкурсні покази відбуватимуться в кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26). Вхід за абонементами та квитками, які надійдуть у продаж з 15 липня на concert.ua. Всі покази, окрім Дитячої програми, тільки для аудиторії 16+.

Освітня програма проходитиме в креативному просторі IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8). Вхід вільний, за попередньою реєстрацією.

Фестиваль LINOLEUM 2019 проходитиме за підтримки Українського культурного фонду, ДержКіно України, Посольства Королівства Нідерландів у Києві та Österreichisches Kulturforum Kiew.

Організатор фестивалю – анімаційна студія Animagrad.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Назвали лауреатов премии People’s Choice Awards 2019

10 ноября состоялась 45-ая церемония награждения премией People’s Choice Awards 2019, которая показывает предпочтения зрительской аудитории США. Награды получили любимые зрителями ...

Українська стрічка «Атлантида» отримала Гран-прі на кінофестивалі у Мінську

Антиутопія «Атлантида» Валентина Васяновича здобула Гран-прі 26-го Мінського міжнародного кінофестивалю «Лістапад», який проходив у Мінську з 1 по 8 листопада. Про ...

Опасная штука – чай: социальная реклама призывает быть поосторожнее с кипятком

80% всех ожогов, от которых страдают дети в Пакистане, вызваны совершенно обыденными ситуациями: разлитым горячим чаем.