У вересні на Подолі пройде фестиваль анімації та медіа-мистецтва

З 4 до 8 вересня на Подолі відбуватиметься Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM. Захід охопить дві локації – кінотеатр «Жовтень» та креативний простір IZONE.

Тема цьогорічного фестивалю – «Точки дотику». Організатори шукатимуть відповідь на одвічне запитання: як людям, з різною вірою, різними політичними позиціями та світоглядами продовжувати безконфліктно співіснувати між собою?

Відвідувачів очікує перегляд експериментальної, дитячої анімації, чорних комедій та ретроспективи української мультиплікації

Всього буде представлено три конкурсних програми: Український, Міжнародний та Конкурс комерційної анімації. Також організують лекції та воркшопи від провідних аніматорів та режисерів.

Конкурсні та позаконкурсні покази відбуватимуться в кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26). Вхід за абонементами та квитками, які надійдуть у продаж з 15 липня на concert.ua. Всі покази, окрім Дитячої програми, тільки для аудиторії 16+.

Освітня програма проходитиме в креативному просторі IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8). Вхід вільний, за попередньою реєстрацією.

Фестиваль LINOLEUM 2019 проходитиме за підтримки Українського культурного фонду, ДержКіно України, Посольства Королівства Нідерландів у Києві та Österreichisches Kulturforum Kiew.

Організатор фестивалю – анімаційна студія Animagrad.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.