У вересні в Києві влаштують 2-й фестиваль фотокниг

15 вересня у столичному просторі IZONE відбудеться другий фестиваль фотокниг [фотоальбомів].
Під час заходу триватиме ярмарок фотокниг від українських та закордонних видавництв, арт-галерей та книжкових крамниць, що спеціалізуються на такій літературі, а також безпосередньо від фотографів, що видали свої художні фотокниги.

Наразі відомо, що у фестивалі візьмуть участь видавництва «РОДОВІД», «Основи», «IST Publishing», «Magenta Art Books», книжкові магазини Резидент Бук, The Bookstore, «Антресоль» та різні фотографи (список учасників буде поповнюватись).

Паралельно із ярмарком на фестивалі буде йти виставка приватних колекцій фотокниг і фотожурналів. У лекційній залі весь день будуть проходити лекції за темами фотокниг і фотографії та відкриті презентації проектів фотокниг. Також буде рев’ю проектів фотокниг експертами.

Фестиваль триватиме з 11:00 до 21:00.

Адреса: Київ, вул. Набережно-Лугова, 8

Вхід – 20 гривень.

За посиланням можна переглянути фотокниги, які будуть показані в день фестивалю: http://kyivphotobook.com/sep2019/collection

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.