У Veteran Hub відбудеться безкоштовний показ фільму «Нью-Йорк, я тебе люблю» із субтитрами

30 жовтня у столичному просторі для ветеранів та громадських організацій Veteran Hub покажуть фільм «Нью-Йорк, я тебе люблю» із українськими субтитрами.

Кіносеанс розпочнеться о 18:00 за адресою: вул. Юрія Іллєнка, 42. Вхід на подію вільний.

Показ відбудеться в рамках проекту «Дивись як чутно», який започаткував відеосервіс MEGOGO у 2015 році. Для користувачів з вадами слуху створили розділ із продуктами, що мають сурдопереклад, а також запустили інтерактивний канал «Дивись як чутно», контент якого розрахований на глядачів різного віку. Згодом проект запустив можливість «побачити голосом» для глядачів, що мають вади зору, додавши до відео тифлокоментарі.

В MEGOGO зазначають, що досить часто проводять безкоштовні кінопокази для усіх охочих. Більше інформації та анонсів подій можна знайти в офіційній групі проекту «Дивись як чутно» в Facebook: https://facebook.com/smotrikakslishno/

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.