Ukrainian Film School покаже короткометражки молодих режисерів в рамках Одеського кінофестивалю

Ukrainian Film School організує покази короткометражних фільмів молодих режисерів в рамках 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю,який триватиме з 12 по 20 липня.

Покази короткометражок відбудуться в новому виставковому залі Музею сучасного мистецтва Одеси у перші вихідні фестивалю – 13 та 14 липня.

Подати свою роботу можна до 30 червня включно за посиланням. Умови для подачі дуже прості: фільм має бути не раніше 2018 року, хронометраж до 30 хвилин, українською мовою (може бути дубльований або з субтитрами).

5 липня куратори курсів кіношколи режисер Тарас Ткаченко, оператор Олексій Ламах, актор та режисер Максим Михайличенко, сценарист Ярослав Войцешек разом із її засновницею та керівницею Альоною Тимошенко визначать та назвуть імена режисерів, короткометражні фільми яких покажуть на спеціальних подіях від Ukrainian Film School.

Серед всіх учасників, що надішлють роботи, буде розіграно сертифікат на навчання на короткому курсі Filmmaking школи коротких курсів Short при Ukrainian Film School у серпні.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

7 цікавих фактів про стрічку «Поліна і таємниця кіностудії»

22 серпня в прокат вийшов українсько-бельгійсько-фрацузький фільм «Поліна і таємниця кіностудії». Стрічка розповідає про 11-річну дівчинку Поліну, яка подорожує загадковими ...

На «Оскар» від України претендуватиме стрічка «Додому»

Дебютний повнометражний фільм Нарімана Алієва «Додому» представлятиме Україну на премії «Оскар» в категорії «Міжнародний фільм». Про це повідомляється на Facebook-сторінці ...

Український прапор підіймається на нові висоти разом із Dronarium Ukraine

23 серпня, у День українського прапора, Dronarium Ukraine стане одним з найпомітніших учасників загальноукраїнського флешмобу, ініційованого Президентом України.