Ukrainian Film School покаже короткометражки молодих режисерів в рамках Одеського кінофестивалю

Ukrainian Film School організує покази короткометражних фільмів молодих режисерів в рамках 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю,який триватиме з 12 по 20 липня.

Покази короткометражок відбудуться в новому виставковому залі Музею сучасного мистецтва Одеси у перші вихідні фестивалю – 13 та 14 липня.

Подати свою роботу можна до 30 червня включно за посиланням. Умови для подачі дуже прості: фільм має бути не раніше 2018 року, хронометраж до 30 хвилин, українською мовою (може бути дубльований або з субтитрами).

5 липня куратори курсів кіношколи режисер Тарас Ткаченко, оператор Олексій Ламах, актор та режисер Максим Михайличенко, сценарист Ярослав Войцешек разом із її засновницею та керівницею Альоною Тимошенко визначать та назвуть імена режисерів, короткометражні фільми яких покажуть на спеціальних подіях від Ukrainian Film School.

Серед всіх учасників, що надішлють роботи, буде розіграно сертифікат на навчання на короткому курсі Filmmaking школи коротких курсів Short при Ukrainian Film School у серпні.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У «Мистецькому арсеналі» проведуть серію акустичних та електронних концертів

Протягом літа по суботах в «Мистецькому арсеналі» влаштовуватимуть електронні та акустичні концерти просто неба. Програма заходів: 15 червня, 20:00 — ...

Визначено переможця «Битви креаторів»

13 червня відбувся фінал найпрозорішого креативного тендеру «Битва  креаторів», у ході якого визначено найвлучнішу креативну стратегію для національної промо-кампанії, що ...

Вийшов трейлер стрічки, яка розповідає про українців в Голлівуді

Держкіно презентувало трейлер документального фільму «З України до Голлівуду», який досліджує «український слід» на славнозвісній «фабриці мрій». У стрічці розповіді ...