Ukrainian Film School покаже короткометражки молодих режисерів в рамках Одеського кінофестивалю

Ukrainian Film School організує покази короткометражних фільмів молодих режисерів в рамках 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю,який триватиме з 12 по 20 липня.

Покази короткометражок відбудуться в новому виставковому залі Музею сучасного мистецтва Одеси у перші вихідні фестивалю – 13 та 14 липня.

Подати свою роботу можна до 30 червня включно за посиланням. Умови для подачі дуже прості: фільм має бути не раніше 2018 року, хронометраж до 30 хвилин, українською мовою (може бути дубльований або з субтитрами).

5 липня куратори курсів кіношколи режисер Тарас Ткаченко, оператор Олексій Ламах, актор та режисер Максим Михайличенко, сценарист Ярослав Войцешек разом із її засновницею та керівницею Альоною Тимошенко визначать та назвуть імена режисерів, короткометражні фільми яких покажуть на спеціальних подіях від Ukrainian Film School.

Серед всіх учасників, що надішлють роботи, буде розіграно сертифікат на навчання на короткому курсі Filmmaking школи коротких курсів Short при Ukrainian Film School у серпні.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Вийшов тизер екранізації «Миколи Джері» Івана Нечуя-Левицького

На YouTube презентували тизер екранізації повісті Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Режисером стрічки «Джеря» виступила Ірина Правило, а оператором-постановником – Сашко ...

Где находятся лучшие аттракционы мира для детей?

Австралийская страховая компания составила своеобразные карты для каждой части света, обозначив на них места, которые наверняка будут интересны детям.

Полагаются ли ИИ авторские права?

Ведомство по патентам и товарным знакам США недавно задалось вопросом, как развитие искусственного интеллекта может повлиять на авторские права. Для чего оно обратилось к публике с рядом вопросов.