Українська стрічка отримала Ґран-прі міжнародного фестивалю анімаційного кіно у Фінляндії

Українська стрічка «Кохання» режисера Микити Лиськова здобула Ґран-прі міжнародного фестивалю анімаційного кіно Turku Animated Film Festival (TAFF), який тривав з 21 по 25 серпня в місті Турку (Фінляндія). Про це повідомляється на сайті Держкіно.

Журі присудило українській стрічці Ґран-прі з таким формулюванням: «Фільм, який кидає довгий важкий погляд на рідне місто режисера. Це фрагментарно, анархічно, весело, глибоко критично і з любов’ю водночас».

«Особливо приємно, що в журі цьогоріч був Філ Мюллой – режисер, яким я віддано захоплююсь ще зі студентських часів, для мене це надзвичайна честь!», – поділився враженнями  Микита Лиськов.

Світова прем’єра стрічки «Кохання» відбулась на фестивалі анімаційного кіно в Ансі.

Фільм створено компанією «Т.Т.М» за підтримки Держкіно. Картину спродюсував Андрій Границя, музику до неї написав Антон Байбаков.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Социальная организация призывает подготовиться к худшему в новом учебном году

Американская некоммерческая организация Sandy Hook Promise, стремящаяся предотвратить стрельбу в школах, запустила новую кампанию к началу учебного года.

Редактор подкастов Descript позволит пользователям сымитировать собственный голос

Функция Overdub дает возможность редактировать озвучку, просто исправляя текст.

Новое слово в мире селфи: компания Apple всерьез решила запатентовать «слоуфи»

Когда на прошлой неделе Apple впервые заговорила о «слоуфи» во время своей презентации, многие восприняли это как шутку.