Українська стрічка отримала Ґран-прі міжнародного фестивалю анімаційного кіно у Фінляндії

Українська стрічка «Кохання» режисера Микити Лиськова здобула Ґран-прі міжнародного фестивалю анімаційного кіно Turku Animated Film Festival (TAFF), який тривав з 21 по 25 серпня в місті Турку (Фінляндія). Про це повідомляється на сайті Держкіно.

Журі присудило українській стрічці Ґран-прі з таким формулюванням: «Фільм, який кидає довгий важкий погляд на рідне місто режисера. Це фрагментарно, анархічно, весело, глибоко критично і з любов’ю водночас».

«Особливо приємно, що в журі цьогоріч був Філ Мюллой – режисер, яким я віддано захоплююсь ще зі студентських часів, для мене це надзвичайна честь!», – поділився враженнями  Микита Лиськов.

Світова прем’єра стрічки «Кохання» відбулась на фестивалі анімаційного кіно в Ансі.

Фільм створено компанією «Т.Т.М» за підтримки Держкіно. Картину спродюсував Андрій Границя, музику до неї написав Антон Байбаков.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Скутер, работающий на злости, к 10-летнему юбилею Angry Birds

Кампания открывается скутером The Rage Rider, который едет лишь тогда, когда его ездок кричит.

Звуки, которые помогают расти: электромобили Toyota споют для растений

У машиностроителя Ayax, который делает автомобили Toyota для Уругвая, есть идея: сделать машины, которые издают звук, стимулирующий рост растений.

Переработать шум, чтоб сделать город тише

Компания PEUGEOT и агентство BETC разработали первый бигборд, который может заряжать электромобили, используя шумовое загрязнение.