Український фільм «Штангіст» претендує на премію Європейської кіноакадемії

Короткометражка Дмитра Сухолиткого-Собчука «Штангіст» отримала престижну нагороду на кінофестивалі в Греції – Short Film Festival In Drama (місто Драма). Церемонія нагородження відбулась 21 вересня, повідомляє Держкіно.

Зазначається, що цей фестиваль – один із 20-ти, які кваліфікують кандидатів на здобуття премії Європейської кіноакадемії в категорії «Найкращий короткометражний фільм».

До речі, для «Штангіста» це 11-та нагорода. Зокрема, минулого року фільм здобув Гран-прі Варшавського міжнародного кінофестивалю.

Сюжет стрічки розгортається навколо спортсмена-важкоатлета, який готується до престижного міжнародного чемпіонату і намагається впоратися з психологічними складнощами, які виникають у стосунках з коханою та близькими.

Головну роль у фільмі зіграв майстер спорту з важкої атлетики Олександр Лой.

Для режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука «Штангіст» став дебютом в ігровому короткометражному кіно. Наразі він працює над реалізацією дебютного повнометражного фільму «Памфір», який став одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Лондоні влаштують Дні українського кіно

З 5 по 8 грудня у лондонських кінотеатрах Cine Lumiere та Curzon Soho пройдуть Дні українського кіно, які організовує Український ...

Назвали лауреатов премии People’s Choice Awards 2019

10 ноября состоялась 45-ая церемония награждения премией People’s Choice Awards 2019, которая показывает предпочтения зрительской аудитории США. Награды получили любимые зрителями ...

Українська стрічка «Атлантида» отримала Гран-прі на кінофестивалі у Мінську

Антиутопія «Атлантида» Валентина Васяновича здобула Гран-прі 26-го Мінського міжнародного кінофестивалю «Лістапад», який проходив у Мінську з 1 по 8 листопада. Про ...