Український фільм «Штангіст» претендує на премію Європейської кіноакадемії

Короткометражка Дмитра Сухолиткого-Собчука «Штангіст» отримала престижну нагороду на кінофестивалі в Греції – Short Film Festival In Drama (місто Драма). Церемонія нагородження відбулась 21 вересня, повідомляє Держкіно.

Зазначається, що цей фестиваль – один із 20-ти, які кваліфікують кандидатів на здобуття премії Європейської кіноакадемії в категорії «Найкращий короткометражний фільм».

До речі, для «Штангіста» це 11-та нагорода. Зокрема, минулого року фільм здобув Гран-прі Варшавського міжнародного кінофестивалю.

Сюжет стрічки розгортається навколо спортсмена-важкоатлета, який готується до престижного міжнародного чемпіонату і намагається впоратися з психологічними складнощами, які виникають у стосунках з коханою та близькими.

Головну роль у фільмі зіграв майстер спорту з важкої атлетики Олександр Лой.

Для режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука «Штангіст» став дебютом в ігровому короткометражному кіно. Наразі він працює над реалізацією дебютного повнометражного фільму «Памфір», який став одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.