Українського ілюстратора звинувачують у плагіаті

Українське видавництво O.K. Publishing випустило книгу Ґертруди Стайн «Автобіографія Еліс Б. Токлас», обкладинку до якої створив ілюстратор Вадим Карасьов. Іспанський дизайнер Пабло Пасадас назвав ілюстрацію плагіатом і попросив очільника видавництва Олександра Кириленка видалити зображення.

Обкладинка, яку розробив Вадим Карасьов

Робота Пабло Пасадаса

«Вадим Карасьов майже повністю зкопіював результат чужої праці. Сумніви щодо нього закралися ще після Шервуда Андерсона, коли Еліаш Стронговскі мені сказав і показав, що й звідки взято і ще тоді я прийняв рішення припинити співпрацю з Вадимом. Але там все було не настільки кричуще й очевидно. Зараз ситуація зовсім інакша. Ви самі все бачите. Відверто кажучи, мені не вистачає цензурних слів, але я стримуюсь», – зазначив Олександр Кириленко на своїй Facebook-сторінці.

За словами очільника O.K. Publishing, усі зображення «Автобіографії Еліс Б. Токлас» були видалені зі сторінок видавництва. Також він закликає інших прибрати ілюстрації у своїх акаунтах.

Ознайомитись із роботами Пабло Пасадаса можна за посиланням.

Головне зображення: Всвіті

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Социальная организация призывает подготовиться к худшему в новом учебном году

Американская некоммерческая организация Sandy Hook Promise, стремящаяся предотвратить стрельбу в школах, запустила новую кампанию к началу учебного года.

У Харкові втретє проведуть міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs

У Харкові втретє відбудеться міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs, який триватиме п’ять днів — з 25 до 29 вересня. Уперше стартує конкурс дитячого ...

Издание The Guardian назвало лучшие сериалы XXI века

Британское издание The Guardian составило список ста лучших сериалов XXI века. Первое место в рейтинге отдали американскому сериалу «Клан Сопрано», который выходил в 1999—2007 ...