Українського ілюстратора звинувачують у плагіаті

Українське видавництво O.K. Publishing випустило книгу Ґертруди Стайн «Автобіографія Еліс Б. Токлас», обкладинку до якої створив ілюстратор Вадим Карасьов. Іспанський дизайнер Пабло Пасадас назвав ілюстрацію плагіатом і попросив очільника видавництва Олександра Кириленка видалити зображення.

Обкладинка, яку розробив Вадим Карасьов

Робота Пабло Пасадаса

«Вадим Карасьов майже повністю зкопіював результат чужої праці. Сумніви щодо нього закралися ще після Шервуда Андерсона, коли Еліаш Стронговскі мені сказав і показав, що й звідки взято і ще тоді я прийняв рішення припинити співпрацю з Вадимом. Але там все було не настільки кричуще й очевидно. Зараз ситуація зовсім інакша. Ви самі все бачите. Відверто кажучи, мені не вистачає цензурних слів, але я стримуюсь», – зазначив Олександр Кириленко на своїй Facebook-сторінці.

За словами очільника O.K. Publishing, усі зображення «Автобіографії Еліс Б. Токлас» були видалені зі сторінок видавництва. Також він закликає інших прибрати ілюстрації у своїх акаунтах.

Ознайомитись із роботами Пабло Пасадаса можна за посиланням.

Головне зображення: Всвіті

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.