Укрпошта введе в обіг марку, присвячену Валерію Лобановському

З нагоди 80-річчя від дня народження Валерія Лобановського Укрпошта випустить марку «Валерій Лобановський. 1939-2002 рр.», на якій буде зображено одного із найтитулованіших тренерів в історії світового футболу.

Урочисте спецпогашення відбудеться 18 квітня об 11.00 в конференц-залі Федерації футболу України (пров. Лабораторний, 7а). На захід завітають міністр інфраструктури Володимир Омелян, ген директор Укрпошти Ігор Смілянський, донька тренера – Світлана Лобановська, генеральний секретар Федерації футболу України Юрій Запісоцький та зіркові вихованці Валерія Лобановського – володарі «Золотого м’яча» Ігор Бєланов та Олег Блохін.

Марка «Валерій Лобановський. 1939-2002 рр.» випущена накладом 130 тис. примірників, її вартість 8 гривень. З 18 квітня цей знак поштової оплати можна придбати у спеціалізованих точках з продажу філателістичної продукції.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У Києві презентують фільм «Моя бабуся з Марса»

31 серпня у київському кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документального фільму Александра Міхалковіча «Моя бабуся з Марса». На показі режисер особисто ...

Фільм «Додому» Нарімана Алієва претендує на номінацію Премії Європейської кіноакадемії

Фільм «Додому» (EVGE) кримськотатарського режисера Нарімана Алієва претендує на Премію Європейської кіноакадемії, яку також називають «Європейським Оскаром». Про це повідомляє ...

Facebook нанимает команду журналистов для борьбы с фальшивыми новостями

Специально собранная журналистская команда будет готовить материалы для секции новостей в мобильном приложении.