В українських кінотеатрах покажуть документальну стрічку від Арнольда Шварценеггера, Джеймса Кемерона та Джекі Чана

16 вересня в український прокат виходить документальна стрічка «Змінюючи гру», спродюсована Арнольдом Шварцнеггером, Джеймсом Кемероном та Джекі Чаном. Фільм руйнує міфи навколо м’яса, білків та сили у професійному спорті.

Глядачі дізнаються про найшвидших та найсильніших спортсменів сучасності, які обрали для себе вегетаріанство та веганство. Зокрема, фільм охопить історію Джеймса Вілкса — одного з найвідоміших тренерів американських спецпризначенців та переможця The Ultimate Fighter. Під час багаторічного дослідження теми веганства та подорожей світом він знайомить глядачів з елітними спортсменами та науковцями, які руйнують застарілі міфи про харчування професійних атлетів. Багаторічне дослідження розвіює міфи про вплив м’яса на фізичні кондиції та дозволяє поглянути на причини популярності рослинної дієти у професійному спорті через призму науки, боротьби та численних історій успіху.

«Змінюючи гру» висвітлює питання харчування і його вплив на зміни клімату, показуючи, що рішення скоротити споживання м’яса — це, мабуть, найкращий вибір, який може зробити людина, щоб зменшити свій негативний вплив на планету.

Прем’єра картини відбулась на кінофестивалі Sundance.

Фільм демонструватиметься в кінотеатрах Києва, Харкова, Одеси, Львова, Дніпра, Херсон, Луцьк (Планета Кіно, Buterfly Deluxe, Multiplex, Кінотеатр «8 1/2»).

Стрічка йде англійською мовою з українськими субтитрами.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Социальная организация призывает подготовиться к худшему в новом учебном году

Американская некоммерческая организация Sandy Hook Promise, стремящаяся предотвратить стрельбу в школах, запустила новую кампанию к началу учебного года.

У Харкові втретє проведуть міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs

У Харкові втретє відбудеться міжнародний кінофестиваль Kharkiv Meet Docs, який триватиме п’ять днів — з 25 до 29 вересня. Уперше стартує конкурс дитячого ...

Издание The Guardian назвало лучшие сериалы XXI века

Британское издание The Guardian составило список ста лучших сериалов XXI века. Первое место в рейтинге отдали американскому сериалу «Клан Сопрано», который выходил в 1999—2007 ...