В українських кінотеатрах покажуть документальну стрічку від Арнольда Шварценеггера, Джеймса Кемерона та Джекі Чана

16 вересня в український прокат виходить документальна стрічка «Змінюючи гру», спродюсована Арнольдом Шварцнеггером, Джеймсом Кемероном та Джекі Чаном. Фільм руйнує міфи навколо м’яса, білків та сили у професійному спорті.

Глядачі дізнаються про найшвидших та найсильніших спортсменів сучасності, які обрали для себе вегетаріанство та веганство. Зокрема, фільм охопить історію Джеймса Вілкса — одного з найвідоміших тренерів американських спецпризначенців та переможця The Ultimate Fighter. Під час багаторічного дослідження теми веганства та подорожей світом він знайомить глядачів з елітними спортсменами та науковцями, які руйнують застарілі міфи про харчування професійних атлетів. Багаторічне дослідження розвіює міфи про вплив м’яса на фізичні кондиції та дозволяє поглянути на причини популярності рослинної дієти у професійному спорті через призму науки, боротьби та численних історій успіху.

«Змінюючи гру» висвітлює питання харчування і його вплив на зміни клімату, показуючи, що рішення скоротити споживання м’яса — це, мабуть, найкращий вибір, який може зробити людина, щоб зменшити свій негативний вплив на планету.

Прем’єра картини відбулась на кінофестивалі Sundance.

Фільм демонструватиметься в кінотеатрах Києва, Харкова, Одеси, Львова, Дніпра, Херсон, Луцьк (Планета Кіно, Buterfly Deluxe, Multiplex, Кінотеатр «8 1/2»).

Стрічка йде англійською мовою з українськими субтитрами.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Вийшов тизер екранізації «Миколи Джері» Івана Нечуя-Левицького

На YouTube презентували тизер екранізації повісті Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Режисером стрічки «Джеря» виступила Ірина Правило, а оператором-постановником – Сашко ...

Где находятся лучшие аттракционы мира для детей?

Австралийская страховая компания составила своеобразные карты для каждой части света, обозначив на них места, которые наверняка будут интересны детям.

Полагаются ли ИИ авторские права?

Ведомство по патентам и товарным знакам США недавно задалось вопросом, как развитие искусственного интеллекта может повлиять на авторские права. Для чего оно обратилось к публике с рядом вопросов.