В українських кінотеатрах покажуть фільм-концерт «Розділові наживо», в якому звучать вірші Жадана

11 грудня в українських кінотеатрах на один день покажуть фільм-концерт «Розділові Наживо». Квитки на стрічку, де прозвучать вірші Сергія Жадана, вже можна придбати за посиланням.

21 листопада відбувся допрем’єрний показ фільму у столичному кінотеатрі «Жовтень». Перші глядачі поділилися своїми враженнями.

«»Розділові Наживо» — це кінотріп, потік hypnotic pictures, який моментально вихоплює тебе з побутового способу життя і переносить у щось метафізичне. Це крихкий фільм, його може зруйнувати сусід з попкорном поруч, проте якщо вже вдалося впасти в його течію, вона обов’язково винесе тебе до чогось трансцендентного», — каже режисерка Марина Степанська.

«Для мене це не стільки фільм-концерт, як фільм-поезія. Він вириває нас із буденності, яка постійно кудись несеться; повертає до вічних цінностей, до найпотужніших сенсів, заради яких ми тут існуємо, мабуть», — зазначає очільниця сектору кіно в Українському інституті Ольга Бірзул.

«Таких проєктів в Україні мало: я маю на увазі проникнення в суть речей…Розділові дуже цінні особливо для тих, хто зустрів своє перше кохання до появи соцмереж і смартфонів», — зауважує сценаристка та продюсерка Дар’я Аверченко.

Напередодні всеукраїнської прем’єри фільму 4 грудня в просторі IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8) відбудеться зустріч з режисером стрічки Вадимом Ільковим та продюсеркою Дар’єю Бассель.

Вони розкажуть, звідки виникла ідея задокументувати перформанс, як створювався фільм, які виклики стояли перед його творцями, як реалізовувалася багатокамерна зйомка. До того ж, відвідувачі Арт-Середи побачать фрагменти фільму-концерту та зможуть поставити свої запитання спікерам.

Початок — о 19.00, вхід вільний. Подробиці за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Єдність починається з культури: в Україні створено платформу культурно-креативної колаборації

В Україні стартувала програма креативної колаборації «Культура зближує. Культура об’єднує. Культура збагачує», розроблена Українським культурним фондом спільно з офіційним Представництвом ...

Інтерактивний сайт-подорож культурними проєктами від УКФ та plusone

Історії про людей та проєкти, які по-своєму творять культуру в різних куточках країни, зібрані на новому інтерактивному сайті uculture.in.ua.

Книжки, які на мене вплинули. Досвід Мар’яни Вознюк

Reklamaster.com продовжує розпитувати представників української креативної індустрії про книжки, які вплинули на їхні переконання та мислення. Цього разу свій список ...