В українській Вікіпедії вже написано 900 тисяч статей

Українська Вікіпедія подолала рубіж у 900 тисяч статей. Про це повідомляє прес-служба вільної енциклопедії.

За підрахунками, ювілейною статтею стала стаття Дуейн Беррі (Цілком таємно) про серію популярного в 90-х телесеріалу. Її створив користувач Леонід Панасюк, який редагує Вікіпедію з 2012 року. На його рахунку – понад 12 тисяч започаткованих ним статей, а з них лише цього квітня — уже більше 80-ти.

З нагоди ювілейної статті Вікіпедія оновила логотип. Нинішнє лого створив користувач AlexKozur.

Останні сто тисяч статей українські вікіпедисти написали трошки більше, як за 9 місяців. Тож на початку 2020 варто очікувати появу мільйонної статті.

Вікіпедія — це волонтерський проект. Для заохочення авторів регулярно проводяться тематичні тижні. Зокрема зараз тривають конкурс «Європейська весна» та місячник 10000 необхідних статей.

Фото: ain.ua

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Uber призывает превращать парковки в парки

Экология и новый подход к городскому планированию вдохновили Uber на запуск новой кампании, цель которой показать людям, к чему приводит засилье личных машин.

#ProjectUnfriend учит детей (а также их родителей) безопасности в соцсетях

Агентство Saatchi & Saatchi создало довольно мрачный ролик, который напоминает детям и подросткам, что соцсети – не самая безопасная среда.

Арт-проект «Перевернуть стереотипы» показывает Сирию в новом свете

Художественная студия ALya задалась целью создать что-то, что можно будет противопоставить той мрачной репутации, которая укрепилась за Сирией в глазах мировой общественности.