Вхід вільний: у Києві покажуть містичний фільм «Суспірія»

15 вересня у приміщенні столичного літературного клубу «Пломінь» покажуть містичний фентезійний фільм Луки Гуаданьїно «Суспірія». Організатори показу – кіноклуб «E V R O P A» та жіноча ініціатива «Срібло Троянди».

Стрічка розповідає про американську балерину на ім’я Сюзі, яка приїжджає до Берліна, щоб вивчати танцювальну майстерність у відомій балетній школі. Після зникнень кількох учнів Сюзі заручається підтримкою психолога та подруги Сари, аби відкрити таємниці школи, яка насправді ніщо інше, ніж відьомське кодло.

«Ця стрічка стала справжнім кінохітом минулого року, перетворившись на фільм-провокацію, що викликав бурхливу реакцію з боку прихильників оригінальної версії – класики джалло від Даріо Ардженто. Пропонуємо оцінити версію «від Луки»: візуально вивірену, наповнену філософськими посиланнями та доповнену неймовірним саундтреком від Тома Йорка (це навіть краще, ніж музика від групи Goblin в «Суспірії» з 70-х)», – кажуть організатори показу.

Головні ролі в картині зіграли Тільда Свінтон, Дакота Джонсон, Хлоя Грейс Морец та Міа Гот.

Кінопоказ розпочнеться о 18:00.

Адреса: Київ, провулок Шевченка, 5 (ст. м. Майдан Незалежності), Козацький Дім — 3 поверх.

Вхід безкоштовний.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Британский изобретатель сделал «гитару» из штрихкодов

Британский изобретатель Джеймс Брутон (James Bruton) создал подобие MIDI-гитары, в которой ноты закодированы в штрихкодах, а звучать она начинает при их считывании сканером.

Другий день KMW–2019: презентація MBR, глобальні тренди серіалів і боротьба з піратством

Ключовими темами другого дня медіафоруму стали актуальні тематичні та технічні особливості виробництва контенту, інтеграція локальних виробників до глобального ринку й захист правовласників

Игрушечная еда будущего – водоросли и насекомые

Если с детства усвоить, что рифленый зеленый «мячик» из водорослей на обед – это совершенно нормально, то еда будущего будет казаться вполне аппетитной.