Видавництво #книголав отримало нагороду на Ukrainian Design: The Very Best Of 2019

Напередодні вихідних відбулась церемонія нагородження Ukrainian Design: The Very Best Of 2019. Видавництво #книголав отримало відзнаку «Best Of» за дизайн обкладинки до книжки «Вогонь і лють: всередині Білого дому Трампа» Майкла Вулффа. Нагороду видавництву принесла номінація A-6 Books design and illustration.

Книжка «Вогонь і лють: всередині Білого дому Трампа» написана американським журналістом Майклом Вулффом за результатами 200 інтерв’ю. Видання містить чимало приголомшливих подробиць. В основі обкладинки прослідковується портрет 45-го президента США. Дизайнер обкладинки Констянтин Марценківський додав до неї різких і контрастних візуальних елементів, які роблять її яскравою та привертають увагу читача.

«Українська обкладинка стала першою та єдиною у світі відмінною від оригінальної, яку затвердили правовласники. Ще жодна країна світу, що видавала переклад культової книжки, не отримувала право використовувати власну обкладинку», – кажуть у #книголав.

Із усіма переможцями конкурсу можна ознайомитись за посиланням http://design-awards.com.ua/winners/

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

Лондонців запросили пооблизувати стіни… будиночка-іглу з пивного льоду

На спорудження цього іглу пішли «цеглинки» з 1000 літрів замороженого в каменюку пива.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...