Вийшов тизер української стрічки «Віддана»

Команда стрічки «Віддана», яка створюється за мотивами роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія», презентувала перший тизер фільму. Про це повідомляє прес-служба FILM.UA.

Спеціально для тизеру Євген Філатов (The Maneken) написав нове аранжування композиції «Човен», а вокалістка гурту «Один в каное» Ірина Швайдак – записала нову вокальну партію.

«Музичний супровід став несподіванкою, але я негайно відчула, наскільки вдалим є вибір. По-перше, текст написаний Іваном Франком наприкінці 19 століття – тобто приблизно в час дії розгортання сюжету «Відданої». По-друге, текст про буремність, непевність і непередбачуваність людського життя, про відносність нашого існування перегукується з історією Стефанії Чорненько. Ну і виконання й музика – чудові. Аранжування тільки підкреслило всі перераховані вище обставини, наблизило пісню до стилю й настрою візуального ряду», – каже авторка роману Софія Андрухович.

Головні ролі у стрічці виконають Маріанна Янушевич, Алеся Романова та Роман Луцький. Режисером фільму виступить Христина Сиволап.

Зйомки картини розпочнуться у квітні, а в широкий український прокат «Віддана» вийде на початку 2020 року. Дистриб’ютор стрічки в Україні – кінокомпанія Вольга.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Стивен Кинг приглашает писателей пожить в своем старом доме

Американский писатель Стивена Кинга разрешит начинающим писателям погостить в его старом викторианском доме, в котором он больше не живет. Недвижимость ...

24 години — 1 журнал. Асоціація Креативних Індустрій взяла участь у створенні другого видання унікального журналу UkraЇnext

19 жовтня топові журналісти, дизайнери, фотографи, редактори, ілюстратори зібрались разом для створення спільного медіапродукту — журналу UkraЇnext.

Роман Юрія Винничука отримав відзнаку читачів польської премії Angelus

Роман українського письменника Юрія Винничука «Танго смерті» здобув відзнаку читацьких симпатій польської літературної премії Angelus. Про це повідомляється на сайті нагороди. Польською ...