Вийшов трейлер стрічки, яка розповідає про українців в Голлівуді

Держкіно презентувало трейлер документального фільму «З України до Голлівуду», який досліджує «український слід» на славнозвісній «фабриці мрій». У стрічці розповіді про досягнення українців у минулому переплітаються з особистими оповідями тих, хто саме сьогодні «запалює» свої зірки на голлівудському небосхилі.

У трейлері можна побачити голлівудську викладачку акторської майстерності Івану Чаббак, яка навчала в свій час Холлі Беррі та Бреда Пітта, актора Іллю Волоха («Літак президента», «Загадкова історія Бенджаміна Баттона»), акторку Іванну Сахно («Тихоокеанський рубіж-2», «Шпигун, який мене кинув») та інших.

Режисерами стрічки стали Станіслав Сукненко та Галина Кувівчак-Сахно, сценарій написав Станіслав Сукненко, а спродюсували картину Олег Щербина та Юлія Чернявська. Зйомки фільму проходили в Україні та США.

На широкі екрани стрічка вийде у 2020-му році.

Фото: Іванна Сахно на прем’єрі фільму «Шпигун, який мене кинув»/Getty Images

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Устали от одиночества: украинские замки зарегистрировались в Tinder

В приложении для знакомств Tinder появились профили украинских замков-одиночек. Они, как и люди, тоже ищут новые знакомства. «Я уже более ...

Апгрейд тебе в руки: компания АЛЛО выпустила ролики к школе

“АЛЛО” в новых рекламных роликах от компании креатива TABASCO показала школьникам, как “апгрейднуться” перед новым учебным годом.

Вікторія Ярмощук розроблятиме стратегію розвитку вітчизняного кінематографу

Стратегією розвитку галузі кіно в Україні відтепер опікуватиметься Вікторія Ярмощук – радниця Міністра культури України, виконавча директорка Української Кіноасоціації та директорка української медіаконсалтингової компанії Media Resources Management.