Вийшов трейлер стрічки, яка розповідає про українців в Голлівуді

Держкіно презентувало трейлер документального фільму «З України до Голлівуду», який досліджує «український слід» на славнозвісній «фабриці мрій». У стрічці розповіді про досягнення українців у минулому переплітаються з особистими оповідями тих, хто саме сьогодні «запалює» свої зірки на голлівудському небосхилі.

У трейлері можна побачити голлівудську викладачку акторської майстерності Івану Чаббак, яка навчала в свій час Холлі Беррі та Бреда Пітта, актора Іллю Волоха («Літак президента», «Загадкова історія Бенджаміна Баттона»), акторку Іванну Сахно («Тихоокеанський рубіж-2», «Шпигун, який мене кинув») та інших.

Режисерами стрічки стали Станіслав Сукненко та Галина Кувівчак-Сахно, сценарій написав Станіслав Сукненко, а спродюсували картину Олег Щербина та Юлія Чернявська. Зйомки фільму проходили в Україні та США.

На широкі екрани стрічка вийде у 2020-му році.

Фото: Іванна Сахно на прем’єрі фільму «Шпигун, який мене кинув»/Getty Images

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Запуск ракеты II сезона мини-сериала о приключениях Космонавта и Банки Revo!

Фаны фантастического мультиэнергетического блокбастера – Insta- и Youtube-сенсации прошлого года – рискуют высадится в открытый космос от любопытства! Стартует второй сезон уникального кросс-медийного проекта в поддержку бренда Revo Energy – сериала о приключениях Космонавта и Банки Revo под названием «Космические ...

Nike, Coca-Cola и Amazon лидируют в списке вероятных победителей Cannes Lions по версии YouTube

Платформа YouTube составила собственный список перспективных номинантов Cannes Lions. В нем собраны самые популярные рекламные ролики за последние 12 месяцев.

ACT Responsible открывает фестиваль Cannes Lions выставкой «Great Ads for Good»

Организация ACT Responsible приезжает в Канны вот уже 18-й раз. Для агентств это – хороший повод обратить внимание на самую человечную сторону рекламы.