Вийшов трейлер стрічки про Василя Стуса

На YouTube опублікували трейлер української стрічки «Заборонений», яка розповідає про останні роки життя Василя Стуса. Фільм, знятий режисером Романом Бровко, вийде у прокат 5 вересня, до Дня пам’яті поета.

Події картини розгортаються у 1985 році. Молодий поет Василь Стус не може миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кидає виклик тоталітарній системі. Він говорить про те, про що мовчать мільйони. Незважаючи на постійний тиск і погрози, Стус не припиняє боротьбу навіть у засланні.

Проект стрічки «Заборонений» з робочою назвою «Птах душі» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Сценарій до фільму написали Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов. Продюсером фільму став Артем Денисов.

Головні ролі виконали Дмитро Ярошенко, Віталій Салій, Олег Масленніков, Євгенія Гладій, Карина Шереверова, Діана Розовлян.

Прокатником фільму виступить компанія B&H Distribution.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Пьезоэлементы на руке распознали жесты с помощью ультразвука

Японские и швейцарские инженеры создали носимое устройство, распознающее движения пальцев с помощью компактных ультразвуковых излучателя и приемника, приклеенных на кисть.

Вышел трейлер киноадаптации «Леди и Бродяга»

Студия Disney презентовала трейлер фильма «Леди и Бродяга», который рассказывает об отношениях и приключениях домашней собаки и бездомного пса. Лента является ...

Свобода, киберспорт и однополая любовь в рекламе коллаборации Puma и Cloud9

Puma и киберспортивная организация Cloud9 выпустили совместную коллекцию одежды для геймеров. Купить ее можно на сайте компании и самой команды.