Визначено переможця «Битви креаторів»

13 червня відбувся фінал найпрозорішого креативного тендеру «Битва  креаторів», у ході якого визначено найвлучнішу креативну стратегію для національної промо-кампанії, що сприятиме промоції української культури та її розвитку.

10 команд-фіналістів презентували свої ідеї перед розширеною панеллю журі (Експертне, Почесне, Медіа та ЗМІ) та аудиторією. Вага оцінки кожної з панелей дорівнювала коефіцієнту 25% від загального результату в підрахунку абсолютних балів учасників. Ще 25% значимості голосу надано аудиторії, яка долучилася до голосування у день заходу.

За підсумками голосування визначено переможців тендеру – команду Іллі Ануфрієнка та Катерини Ануфрієнко із креативною концепцією «Культура зближує»!

Ознайомитися із презентацією переможців можна за посиланням: https://readymag.com/u16392210/1423295/?fbclid=IwAR1PIvCutAqNvUAdwlmeds_o8kJKGaSzMUfLhLMFSoOglakD8qQMZCVNGew

Формат «Битви креаторів» розроблено таким чином, щоб забезпечити по-справжньому прозорий процес проведення тендерів та, водночас, залучити експертів і всіх зацікавлених представників творчих та інтелектуальних індустрій до створення якісного продукту.

Організатори покладалися на власний досвід та успішні кейси колег з індустрії для того, щоб створити досконалий формат креативного тендеру. Адже вважають, що коли йдеться про кампанію національного масштабу, замученість фахової спільноти та громадськості важливі на всіх етапах реалізації проекту.

«Цього року «Битва креаторів» відбулася у вдосконаленому форматі. Нам спільно з колегами із Українського культурного фонду вдалося втілити в життя найпрозоріший механізм тендерного відбору і сподіваємося, що він набуде популярності в Україні, і не лише у креативній сфері, адже прозорий вибір — це фундамент розвитку суспільства.  Дякую колегам із УКФ, які чітко прописали та змалювали питання брифу, USAID за підтримку «Битви креаторів» та всім нашим партнерам, завдяки яким відбувся конкурс», – каже Костянтин Кузнєцов, офіційний представник Cannes Lions в Україні.

«Дуже приємно визнавати, що громадськість зайняла активну позицію і долучилася до голосування, завдяки чому ми маємо насправді відкритий тендер. Ми з нетерпінням чекали на списки фіналістів та спостерігали за рейтингами ідей, сьогодні ми нарешті вітаємо переможців! Наша співпраця з креативною спільнотою – це лише перший крок у промоції української культури, що сприяє закріпленню цінностей, які визначають українців як прогресивну націю, яка не бачить себе без мистецтва», – говорить Юлія Федів, виконавча директорка Українського культурного фонду.

В подальшому реалізація запуску креативної стратегії буде відбуватися з проведенням позаконкурсного тендеру на виробництво матеріалів промо-кампанії. Партнери заходу сприятимуть реалізації кампанії на своїх медіа-площинах та інформаційних ресурсах.

Дякуємо партнерам «Битви креаторів» за підтримку: Coca Cola, Multiplex, Media Resources Management, MMR.ua, Сегодня Lifestyle, Детектор Медіа, UA:Суспільне мовлення, Kiss FM, Cases Media, ADV.Expert, PrimeGroup, Design Talk Club, Institute of LawTechnology and innovation, Advertalist, Reklamaster.com.

Фото із заходу з’являтимуться на facebook-сторінці Creativity Days Ukraine: https://www.facebook.com/creativitydaysukraine/

Для зв’язку із оргкомітетом конкурсу пишіть на [email protected].

Контактна особа для ЗМІ – Карина Борзаківська [email protected] 098 927 20 91

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

У «Мистецькому арсеналі» проведуть серію акустичних та електронних концертів

Протягом літа по суботах в «Мистецькому арсеналі» влаштовуватимуть електронні та акустичні концерти просто неба. Програма заходів: 15 червня, 20:00 — ...

Вийшов трейлер стрічки, яка розповідає про українців в Голлівуді

Держкіно презентувало трейлер документального фільму «З України до Голлівуду», який досліджує «український слід» на славнозвісній «фабриці мрій». У стрічці розповіді ...

О группе Spice Girls снимут анимационный фильм

О британской поп-группе Spice Girls снимут анимационный фильм, пишет HuffPost. Съемками будет заниматься Paramount Animation, а все участницы группы – ...