З Жаном Рено та Василем Вірастюком: презентовано перший трейлер стрічки «Поліна і таємниця кіностудії»

Держкіно презентувало перший трейлер сімейної пригодницької стрічка «Поліна і таємниця кіностудії». У широкий прокат фільм вийде 22 серпня.

Перший трейлер знайомить глядача з головною героїнею – дівчинкою Поліною, яка подорожує загадковими та небезпечними світами по той бік кіноекрану.

Стрічку створено компаніями Kinorob (Україна) та WILD TRIBE FILMS (Бельгія, Франція) за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Режисером, співпродюсером та співавтором сценарію стрічки став Оліас Барко, фільм якого «Убий мене, будь ласка» в 2010 році здобув понад 10 міжнародних кінонагород, у тому числі приз за найкращу режисуру на 2-му ОМКФ.

У «Поліні» задіяні українські актори та досвідчені європейські кінозірки. Головну роль виконала юна акторка Поліна Печененко. Боксера зіграв відомий спортсмен Василь Вірастюк, а образ його дівчини на екрані втілила Яна Новікова, яка виконала головну роль в титулованому «Племені». Іноземний каст представлений такими артистами, як Жан Рено («Леон», «Васабі»), Віржіні Ледуаєн («Пляж», «Знедолені»), Сол Рубінек («Балада Бастера Скрагса»), Едуар Бер («Астерікс і Обеліск»), Сіверія Янушаускайте та інші. Оператором фільму виступив Т’єррі Арбоґаст, відомий багаторічною співпрацею з Люком Бессоном.

Про що кіно

Поліна нічого не знає про своє минуле і батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою та двоюрідним братом. Ті таємно планують позбутися дівчинки в день її народження, щоб отримати таємничу спадщину – кіностудію. Поліні вдається втекти, і вона вирушає в небезпечну подорож світами інших кінофільмів. Тут дівчина знаходить нових друзів, за допомогою яких вона має розгадати всі загадки та здійснити головну мету цієї дивовижної мандрівки – дізнатись правду про власну родину.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Фестиваль Clio Awards запечатлел историю рекламы в одном колоссальном полотне

Чтобы отметить свой юбилей, организация Clio Awards создала картину, на которой запечатлены первопроходцы рекламного дела и известные рекламисты последних 60-ти лет.

Британский телеканал Channel 4 коллекционирует нелепые жалобы зрителей

Все, кто работают с людьми, регулярно сталкиваются с зашоренностью, ханжеством и предрассудками. И чем заметнее ваша работа, тем хуже такие «жалобы».

Сбор средств для медицинской авиации: о чем может рассказать 20-долларовая купюра

В Австралии запустили кампанию по сбору пожертвований в пользу Королевской службы медицинской авиации. Сделали они это оригинально: позволив высказаться 20-долларовой банкноте.