Засновники українських топ-фестивалів ділитимуться досвідом у Харкові

Команда фестивалю «З країни в Україну» організовує академію, яка діятиме в Харкові з 22 по 26 травня. 126 активістів з 18 міст України безкоштовно пройдуть навчання з проектного менеджменту, піару, написання грантових заявок для реалізації своєї ідеї культурного продукту. Після навчання учасники матимуть інструменти для проведення фестивалю у своїх містах (Закарпаття, Одеська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська області) у серпні-вересні.

Серед менторів академії фестивалю цього року будуть представники Ukraine Fashion Week, Файного Міста, MolodiyaFestival, Одеського кінофестивалю та багато інших. Вони навчать громадських активістів розробляти універсальний культурний продукт, розкажуть учасникам про свій досвід організації, навчать таємницям налагодження комунікації, керування проектом та пошуку грантів на реалізацію ідей.

«Фестиваль «З країни в Україну» – культурно-просвітницька подія, яка проводиться в Україні 5-й рік поспіль. У рамках заходу влаштовують майстер-класи народних ремесел, демо-зону новітніх здобутків України, дитячі і юнацькі активні ігри, кінопокази найкращих зразків вітчизняного кінематографу, лекції для дорослих та дітей. У кожному з 18 міст фестиваль триватиме один день, а в його організації візьме участь як команда Фундації, так і місцеві активісти.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Cannes Lions-2019. Как приучить ребенка читать. Урок поэта маркетологам

Поэт, кумир школьников США Кваме Александр - о том, как приучить ребенка к хорошей литературе и сделать из него заядлого читателя-покупателя книг.

Павильон Instagram на фестивале Cannes Lions показывает, «где заканчивается радуга»

Если вы хотите посетить все самые интересные места Фестиваля креативности Cannes Lions, то инсталляции Instagram всегда должны идти в вашем списке под номером один.

Почему Кэрри Вашингтон выбрала именно платформу Hulu для своего нового сериала

Обычно актеры и продюсеры обращаются к телеканалам и предлагают им свои сериалы в надежде, что хоть какой-нибудь из них да примут, но тут ситуация была совершенно иной.