Засновники українських топ-фестивалів ділитимуться досвідом у Харкові

Команда фестивалю «З країни в Україну» організовує академію, яка діятиме в Харкові з 22 по 26 травня. 126 активістів з 18 міст України безкоштовно пройдуть навчання з проектного менеджменту, піару, написання грантових заявок для реалізації своєї ідеї культурного продукту. Після навчання учасники матимуть інструменти для проведення фестивалю у своїх містах (Закарпаття, Одеська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська області) у серпні-вересні.

Серед менторів академії фестивалю цього року будуть представники Ukraine Fashion Week, Файного Міста, MolodiyaFestival, Одеського кінофестивалю та багато інших. Вони навчать громадських активістів розробляти універсальний культурний продукт, розкажуть учасникам про свій досвід організації, навчать таємницям налагодження комунікації, керування проектом та пошуку грантів на реалізацію ідей.

«Фестиваль «З країни в Україну» – культурно-просвітницька подія, яка проводиться в Україні 5-й рік поспіль. У рамках заходу влаштовують майстер-класи народних ремесел, демо-зону новітніх здобутків України, дитячі і юнацькі активні ігри, кінопокази найкращих зразків вітчизняного кінематографу, лекції для дорослих та дітей. У кожному з 18 міст фестиваль триватиме один день, а в його організації візьме участь як команда Фундації, так і місцеві активісти.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Пластиковые вешалки – «грязная тайна» индустрии моды

Компания Arch & Hook позиционирует себя как единственный в мире экологичный производитель вешалок.

Мистецтво чи технології: програма Форуму Креативних Індустрій від Carbon

Для всіх, кому цікаві інноваційні практики у створенні арт проектів, особливо радимо відвідати серію заходів, організованих партнером Форуму Креативних Індустрій, арт-резиденцією Carbon.

Помощь зала, чтобы Alexa пореже говорила «не знаю»

Компания Amazon обращается к широкой публике, чтобы с помощью краудсорсинга заполнить пробелы в познаниях ее голосового ассистента Alexa.