Засновники українських топ-фестивалів ділитимуться досвідом у Харкові

Команда фестивалю «З країни в Україну» організовує академію, яка діятиме в Харкові з 22 по 26 травня. 126 активістів з 18 міст України безкоштовно пройдуть навчання з проектного менеджменту, піару, написання грантових заявок для реалізації своєї ідеї культурного продукту. Після навчання учасники матимуть інструменти для проведення фестивалю у своїх містах (Закарпаття, Одеська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська області) у серпні-вересні.

Серед менторів академії фестивалю цього року будуть представники Ukraine Fashion Week, Файного Міста, MolodiyaFestival, Одеського кінофестивалю та багато інших. Вони навчать громадських активістів розробляти універсальний культурний продукт, розкажуть учасникам про свій досвід організації, навчать таємницям налагодження комунікації, керування проектом та пошуку грантів на реалізацію ідей.

«Фестиваль «З країни в Україну» – культурно-просвітницька подія, яка проводиться в Україні 5-й рік поспіль. У рамках заходу влаштовують майстер-класи народних ремесел, демо-зону новітніх здобутків України, дитячі і юнацькі активні ігри, кінопокази найкращих зразків вітчизняного кінематографу, лекції для дорослих та дітей. У кожному з 18 міст фестиваль триватиме один день, а в його організації візьме участь як команда Фундації, так і місцеві активісти.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах.