Завершено виробництво фільму-подорожі «Зарваниця»

Компанія «Сучасне Українське Кіно» завершила виробництво документальної стрічки «Зарваниця». Про це повідомляється на сайті Держкіно.

Фільм розповідає про паломницький центр, розташований на роздоріжжі католицького та православного світу, який поєднує в собі традиції західного і східного пілігримства. Тисячі християн щороку долають важкий шлях крізь міста і села, аби віддати шану Зарваниці – місцю, де в XIII столітті з’явилася Діва Марія.

Автори стрічки поцікавились, чи «станеться диво з тими, хто провів сім днів у подорожі повної віри, іронії та втоми».

Проект «Зарваниця» профінансувало Держкіно. Бюджет стрічки – 1 млн 16 тис. 131 грн. Режисерами та авторами сценарію фільму є Роман Хімей і Ярема Малащук. Продюсує картину Валерія Сочивець.

Реліз картини відбудеться після фестивальної історії фільму.

Фото: depositphotos.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Григорій Тичина став генпродюсером суспільного каналу UA: ПЕРШИЙ

Команду флагманського телеканалу Суспільного мовника UA: ПЕРШИЙ очолив відомий український продюсер та медіаменеджер Григорій Тичина.

Що ґуґлили в Україні протягом 2019 року: найпопулярніші запити в різних категоріях

Протягом 2019 року українці найчастіше шукали в Google інформацію про фінальний сезон «Гри престолів», Володимира Зеленського та покійну російську співачку ...

Бэнкси создал граффити, которое привлекает внимание к проблеме бездомных

Художник Бэнкси нарисовал рождественское граффити на одном из зданий в английском городе Бирмингем. Он изобразил упряжку оленей, которые вместо Санта-Клауса ...