Завершено виробництво історичної драми «Чорний ворон»

Компанія «ТЕТ-Продакшн» завершила виробництво історичної драми режисера Тараса Ткаченка «Чорний ворон», знятої за мотивами однойменного роману-бестселера Василя Шкляра. Про це повідомляє Держкіно.

Стрічка «Чорний ворон» розповідає історію життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, якому випала доля стати учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки. Одвічна жага українців до волі не дає головному герою залишатись осторонь важливих подій, які розгортаються у його селі. Саме тому він відважно жертвує спокоєм та сімейним затишком і починає запеклу боротьбу за незалежність рідної землі, волю та майбутнє українців та власної родини.

Сценарій до стрічки написав Тарас Антипович. Виконавчі продюсери – Христина Шкабар та Володимир Андріюк, генеральний продюсер фільму – Олександр Ткаченко.

Головні ролі у фільмі виконали Тарас Цимбалюк, Павло Москаль, Андрій Мостренко, Ксенія Данилова, Азізбек Абдурашидов, Зоряна Марченко, Наталя Сумська, Аліна Коваленко, Олексій Тритенко, Данило Мірешкін та інші.

Загальна вартість виробництва картини склала близько 20 млн грн. Зокрема, Держкіно виділило на фільм 5 млн 88 тис. 300 грн.

Прем’єра «Чорного ворона» відбудеться вже цього року.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

100 лучших фильмов XXI века по версии The Guardian

Британское издание The Guardian составило список 100 лучших фильмов 21 века. В рейтинг включили две ленты, вышедших в 2019 году, ...

Українська стрічка «Сторонній» візьме участь у двох кінофестивалях в США й Південній Кореї

Фільм Дмитра Томашпольського «Сторонній» візьме участь у конкурсній програмі Fargo Fantastic Film Festival (USA), який відбудеться 26-29 вересня цього року у ...

Пластиковые вешалки – «грязная тайна» индустрии моды

Компания Arch & Hook позиционирует себя как единственный в мире экологичный производитель вешалок.