12-й гравець Динамо: креативна кампанія від Favorit Sport

Медіа-агентство Forward Media організувало нестандартне розміщення зовнішньої реклами для компанії Favorit.

В рамках рекламної кампанії вулиці Києва були прикрашені яскравими нестандартними сітілайтами. Всередину носіїв були поміщені ігрові футболки «Динамо» з написом «12 гравець» на спині і з закликом підтримати команду.

Одним з атрибутів уболівальника також є заряди, якими вони підтримують футболістів. Команда проекту вирішила зібрати найпопулярніші кричалки динамівських фанатів. Для цього був організований спеціальний конкурс в соціальних мережах. Найпопулярніші з’явилися на білбордах столиці.

Посилання до теми футболу можна було побачити і в метро, і в аеропорту. На фасаді терміналу F в Борисполі гостей зустрічали гравці «Динамо Київ», а пасажирів — яскраві вестибюлі і вагони, забрендовані різними сюжетами за участю топ-футболіста Віктора Циганкова. Реакцію гравця на кампанію можна було побачити на його сторінці в Instagram.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире