19-ий КМФР – чудове місце для зустрічі літа

31 травня – 1 червня відбудеться один із провідних фестивалей країни – 19-ий Київський Міжнародний Фестиваль Реклами. Окрім основних заходів фестивалю, що включають у себе конференцію Best Marketing Practices та Церемонію нагородження переможців конкурсної програми 2018, фестиваль подарує учасникам ряд неочікуваних, насичених та важливих подій.

Ні для кого не секрет, що КМФР за свої дев’ятнадцять років існування виборов звання головної рекламно-креативної тусовки країни. Цей феномен можна пояснити чималою кількістю причин:

  • Фестиваль збирає найбільш креативні рекламні кейси, створені за рік, та дає можливість агентствам подати свої роботи на оцінку міжнародним експертам рекламної індустрії.
  • Зараз всі люди зайняті. Особисті зустрічі стають все ціннішими і рідшими. КМФР – це привід зустрітись давнім знайомим, а також завести нові корисні знайомства.
  • КМФР – це неформальне спілкування між найбільш впливовими креаторами України та зарубіжними гостями.
  • Це платформа для комунікації між лідерами думок на конференції Best Marketing Practices, де практики діляться своїм досвідом, успіхами та фейлами.
  • КМФР – це нестримні вечірки, часу у колі однодумців та заряд емоціями на цілий рік.

Окрім фану, КМФР включає в себе пул важливих безпосередньо для агентств заходів. Наприклад, нагородження рекламістів за вагомий внесок у рекламну індустрію України «Слід у рекламі», нагородження найбільш креативних агентств України по закінченню сезону 2017/2018, а також стає традицією з минулого року – щорічне нагородження тих, хто пліч-о-пліч, йшов разом з Коаліцією понад 10 років, робив внески у розвиток українського ринку рекламно-маркетингових комунікацій.

Минулого року відзнакою 10 років з ВРК були нагороджені BigBoard, Hearst Shkulev Ukraine, B4B, Carat Ukraine, DIALLA Communications, Edipresse Ukraine, Geometry Global Ukraine, Havas Kyiv, Havas Ukraine, Hoshva DGTL, Leo Burnett Ukraine, Linea 12/ЕТС, Mediavest Ukraine, MEX Advertising, MullenLowe Adventa, Octagon Outdoor, Ogilvy & Mather Ukraine, OMD Media Direction Ukraine, Optimum Media OMD, OSD Group, PROVID, Saatchi & Saatchi Ukraine, Scholz&Friends Kyiv, Serviceplan Ukraine, Starcom Ukraine, Talan Communications, TMA Ukraine, Visage DDB та World Web Studio.

Цього року почесними володарями відзнаки стануть Pleon Talan, R.A.M., Tabasco, Target Media Group Ukraine та ThinkMcCann.

Агентства отримають свої відзнаки 1 червня, у рамках Церемонії нагородження переможців 19-ого Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, що відбудеться у Києві на ВДНГ (Національний комплекс «Експоцентр України», павільйон №3, за адресою просп. Академіка Глушкова, 1).

Запрошуємо усіх зацікавлених у рекламній індустрії долучатися до Київського Міжнародного Фестивалю Реклами 2018! Адже оргкомітет має чимало приємних сюрпризів, проте не будемо розкривати одразу всі активності, аби втримати інтригу.

У разі виникнення запитань, просимо звертатись до оргкомітету: [email protected] – Катерина Підгорська, [email protected] – Ольга Підгорська, або телефонувати за номером +38 (044) 490 90 30.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.