5 WOW-хаків від CF.Digital

24 березня на конференції Best Marketing Practices Ірина Муштіна, СЕО, CF Digital, поділиться відповіддю на питання «Навіщо тобі SHUBA?» І детально розповість про секрети якісної та ефективної реалізації свого проекту.

Чому ви обрали сааме цю тему для свого виступу?

 Тема звучить нестандартно, я б навіть сказала дивно –  «Навіщо тобі SHUBA?». Чому саме шуба і що це взагалі таке – дізнаються відвідувачі конференції. Я буду до останнього зберігати інтригу. А говоритиму, насправді, про прості, але дуже важливі речі, без яких неможливо якісно, ​​ефективно і з позитивними емоціями реалізувати проект. І не важливо в який він сфері –  digital, косметології або будівництві. І це – про питання. Що питати, як питати, а головне навіщо! Який це дає результат! І що відбувається, якщо діяти по-іншому. А ще поділюся особистим досвідом, ну і куди ж без факапів.

 Наскільки актуальна ваша доповідь?

Уяви, що ти живеш в маленькому охайному містечку з однією центральною вулицею, де тусять всі 175 жителів, які знають одне одного  в обличчя. На вулиці 19 століття. А ти – єдиний рекламний агент, у якого з’явився перший клієнт. І клієнт говорить: «Хочу афішу навпроти ресторану!» Ти бац – і намалював, нічого не питаючи! А що тут з’ясовувати – один ресторан, одне місце під афішу, вся ЦА покрита. Що не напиши — все зайде!

 А ось в епоху, коли розвиток технологій значно випереджає рівень знань і розуміння одержуваного ефекту, коли конкуренція за кожне точно доставлене повідомлення зростає щодня, коли поведінка користувачів змінюється ще швидше – тоді  запит клієнта: «Зробіть сторінку в фб / сайт / чат-бот» треба поставити під сумнів! А щоб перестати сумніватися – задати питання. Відповідь може здивувати, адже це може бути зовсім не чат-бот! А афіша навпроти ресторану!

 На якому етапі ви розумієте, що кампанія дійсно WOW?

Ніколи. Я завжди знаю, що поліпшити! І коли закінчується певний етап, у мене вже нові ідеї та пропозиції! І обов’язково нові питання!

 Хоча ні – все-таки, коли отримую фідбек від клієнта. Причому не емоційний: «Ой, як гарненько вийшло». А раціональний: «Ми продали всі автомобілі, дякую»!

Ну і коли журі скаже — WOW!

 5 WOW-хаків вашої доповіді

 #1 Сумніватися потрібно! Але не для того, щоб зупинитися, а щоб переконатися і йти далі.  

#2 Питати – не страшно! Іноді найбільш тупе запитання краще, аніж найбільш розумна відповідь.

#3 Всьому можна навчитись. Нас з дитинства вчили відповідати на запитання. Прийшов час навчитись їх задавати

#4 Забудьте про проект і свою роботу. Забудьте навіть про клієнта. Думайте про клієнтів вашого клієнта. Якщо будуть щасливі вони – будуть щасливі усі.

#5 Не вийшло з другої спроби? З п’ятої? Спроби нескінченні. Якщо ціль важлива..

Чого ви очікуєте від фестивалю?

 У першу чергу, спілкування з професіоналами – відкритими позитивними людьми, які готові ділитися знаннями, технологіями. І що ще більш цінно –  особистого досвіду. Я це особливо ціную. Це те, чого ніде не прочитаєш, що не вивчиш. Це те, що є тільки у конкретної людини, те що вона прожила, відчула і які зробила висновки. І вона готова поділитися –  вдалим рішенням, помилкою, ідеєю. Це дуже цінно.

 У нас є чудові новини для тих, хто не встиг оформити акредитацію на фестиваль! У вас є можливість зареєструватися на дводенну фестивальну програму безпосередньо на локації фестивалю, 23 березня в Чернівецькому національному університеті.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Американские подростки тратят больше времени на YouTube, чем на Netflix

Американские подростки тратят больше времени на просмотр видео на YouTube, чем на Netflix. Об этом свидетельствуют данные исследования компании финансовых ...

Креативимо для тих, хто піклується

Агенція Leo Burnett Ukraine створила серію рекламних ТВ-роликів для мережі супермаркетів «Фора»

Herbalife Nutrition і ФК «Шахтар» продовжили співробітництво

ФК «Шахтар» і світовий експерт в області збалансованого харчування компанія Herbalife Nutrition оголошують про продовження співпраці. Як і раніше, Herbalife Nutrition виступатиме в якості Офіційного Партнера з харчування ФК «Шахтар».