Агенція VERTIGO розробила онлайн-гру для «Планети кіно»

Зовсім скоро мережа «Планета кіно» відкриє в столичному ТЦ River Mall новий кінотеатр, і з цієї нагоди агенція VERTIGO розробила онлайн-гру, яка стилістично нагадує аркади з 90-тих.

За сюжетом, гравець має довезти ЩОСЬ, інакше відкриття кінотеатру опиниться під загрозою. Кожен, хто сприятиме відкриттю, отримає промокод на кіно та дізнається, що сховано в коробці: https://game.planetakino.ua.

Managing Director VERTIGO Денис Мартинов вважає, що чудові проекти виходять тоді, коли клієнт дає креативному агентству повну свободу дій.

«Ми повеселилися від душі, коли придумували персонажів та рівні. Ми нервували під час тестування, коли не могли пройти навіть перший рівень. А нині сильно радіємо з того, що вийшло. Справа тепер за вами — допоможіть довезти Щось в новеньку Планету Кіно в RiverMall. Дякуємо також агенції Ragnarök за ЩОСЬ нове у позіціонуванні «Планети Кіно»».

Над проектом працювали:

«Планета Кіно»:

Дмитро Деркач — співвласник мережі

Макс Бєлов — Chief Marketing Officer

Толік Козловський — Head of Digital

Агенція VERTIGO

Максим Бичок — CEO/Co-owner

Денис Мартинов — Managing Director

Кирило Тишкевич — Head of Digital

Владислав Войцеховскі — Creative Director

Катя Корнєва — Creative Copywriter

Марк Кушнеренко — Art Director

Марія Пащенко — Designer

Дар’я Охотнік — Account Manager

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитної програми «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.

Как был создан День воздухоплавания Украины

15 сентября во время национального флешмоба по запуску воздушных шаров NEBO ideas agency создали День воздухоплавания Украины.