Агенція VERTIGO розробила онлайн-гру для «Планети кіно»

Зовсім скоро мережа «Планета кіно» відкриє в столичному ТЦ River Mall новий кінотеатр, і з цієї нагоди агенція VERTIGO розробила онлайн-гру, яка стилістично нагадує аркади з 90-тих.

За сюжетом, гравець має довезти ЩОСЬ, інакше відкриття кінотеатру опиниться під загрозою. Кожен, хто сприятиме відкриттю, отримає промокод на кіно та дізнається, що сховано в коробці: https://game.planetakino.ua.

Managing Director VERTIGO Денис Мартинов вважає, що чудові проекти виходять тоді, коли клієнт дає креативному агентству повну свободу дій.

«Ми повеселилися від душі, коли придумували персонажів та рівні. Ми нервували під час тестування, коли не могли пройти навіть перший рівень. А нині сильно радіємо з того, що вийшло. Справа тепер за вами — допоможіть довезти Щось в новеньку Планету Кіно в RiverMall. Дякуємо також агенції Ragnarök за ЩОСЬ нове у позіціонуванні «Планети Кіно»».

Над проектом працювали:

«Планета Кіно»:

Дмитро Деркач — співвласник мережі

Макс Бєлов — Chief Marketing Officer

Толік Козловський — Head of Digital

Агенція VERTIGO

Максим Бичок — CEO/Co-owner

Денис Мартинов — Managing Director

Кирило Тишкевич — Head of Digital

Владислав Войцеховскі — Creative Director

Катя Корнєва — Creative Copywriter

Марк Кушнеренко — Art Director

Марія Пащенко — Designer

Дар’я Охотнік — Account Manager

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

День М — один день в году ценою в жизнь

Благотворительный фонд «Квитна» инициировал проект «День М». Серия принтов напоминает о профилактике рака молочной железы, о необходимости отложить свои ежедневные дела и найти время для действительно важного.

Валерия Яковенко стала арт-директором креативного пространства UNDERHUB

Киевскому креативному пространству UNDERHUB в этом году исполнилось три года. Последний из них проект проходит серьёзные преобразования. Ещё летом 2018 года в проект зашли новые партнёры — агентство POPEL Agency. А в этом месяце у пространства появился новый арт-директор — ...

ПУМБ запустил весеннюю рекламную кампанию в поддержку депозитов

Первый Украинский Международный Банк (ПУМБ) начал год с рекламной кампании в поддержку депозитных продуктов. Основной целевой аудиторией в рамках кампании банк выбрал украинцев, которые имеют культуру накопления средств, но предпочитают депозитам альтернативные способы сбережения.