Art Nation Agency розроблятиме лайфстайл-бренд Олега Винника

У портфелі компанії Art Nation Agency новий зірковий лайфстайл-бренд — Олег Винник. Агенція як представник бренда пропонує такі можливі послуги: промо-кампанії із зіркою, ліцензування товарів, спонсорство та product placement.

«Образ артиста на сцені та його творчість — це лише частина бренда. Ми ж розвиваємо його потенціал на 360 градусів. Запит на промо та випуск товарів із зірковими брендами дуже високий, особливо, коли йдеться про  Олега Винника. Колаборація із зіркою такого масштабу дає швидкий та дієвий зв’язок з аудиторією шанувальників. Тож рекомендуємо не зволікати, а  дізнатися про можливості співпраці», — каже генеральний продюсер Art Nation Agency Едуард Ахрамович.

Зараз компанія вже підписала спонсорський контракт з «Винним Домом Shabo», в рамках якого виробник високоякісного вина реалізує прояв свого бренда у концертному турі Україною. Найближчі плани — випуск першої в Україні іменної лімітованої колекції вин та масштабна комунікаційна кампанія Shabo за участю Олега Винника.

Робота із такою зіркою як Олег Винник дозволяє брендам точно потрапляти у цільову аудиторію та отримувати лояльність споживачів, бо амбасадором бренда стає їхній кумир, вважають в Art Nation Agency

«Олег Винник досяг того рівня визнання та популярності, коли створення лайфстайл-бренда на основі його творчості — логічний крок. Скоро шанувальники Олега зможуть купувати не лише квитки на концерти, а й товари з полиць супермаркетів. Спершу це буде вино. Що буде далі, ви дізнаєтесь від Art Nation Agency», — прокоментував продюсер Олега Винника Олександр Горбенко.

Сьогодні Олег Винник — найзатребуваніший артист в Україні. За минулий рік співак дав 150 сольних концертів, зібравши 200 000 аудиторію шанувальників у близько 50-ти містах України та світу.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Eurobest открывает регистрацию и прием работ

Европейский фестиваль креативности Eurobest 20 августа открывает регистрацию и прием работ участников.

Устали от одиночества: украинские замки зарегистрировались в Tinder

В приложении для знакомств Tinder появились профили украинских замков-одиночек. Они, как и люди, тоже ищут новые знакомства. «Я уже более ...

Апгрейд тебе в руки: компания АЛЛО выпустила ролики к школе

“АЛЛО” в новых рекламных роликах от компании креатива TABASCO показала школьникам, как “апгрейднуться” перед новым учебным годом.