Боротьба з домашнім з насильством: Zarina повертає жінкам Girl Power у новому соціальному проекті

Кожна п’ята жінка в Україні стає жертвою психологічного чи фізичного насильства. Вражені цією статистикою, Ювелірний дім Zarina та креативне агентство Powerplant запустили проект Girl Power Sale. Результатом стали 290 000 грн, зібрані на підтримку українських жінок.

З кожної проданої прикраси за період розпродажу організатор перераховував частину коштів на облаштування центру реабілітації для жертв домашнього насильства.

«Girl Power Sale став не просто розпродажем. Він вкотре довів, як багато ми, українці, можемо зробити, коли діємо разом. Що наша сила — у здатності співчувати, готовності допомогти та в активній позиції», – вважають у компанії.

«Сила Жінки стала ключовим поняттям комунікації, — розповідає Анна Костильова, засновниця та креативна директорка агенції Powerplant. Для нас прикраси Zarina — це генератори енергії, які дають жінці сили змінити своє життя та навіть змінити життя інших. Це дуже круто — створювати бренд, який повертає жінкам їхню Girl Power».

Ідею втілювали:

Креативна директорка — Анна Костильова

Арт-директорка — Анна Ніколаєнко

Копірайтери — Анна Костильова, Олена Коломієць

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире