Чемпіони України стануть обличчям «Моршинська Спорт — Перше правило тренувань»

«Моршинська» продовжує підтримувати та популяризувати спорт в Україні, надихає українців вести здоровий спосіб життя та підтримувати гідробаланс свого організму. Тому в 2019 році обличчям кампанії «Моршинська Спорт — ПЕРШЕ ПРАВИЛО ТРЕНУВАНЬ»* стануть спортсмени–чемпіони, які прославили нашу країну та вже досягли видатних результатів на світовому рівні.

Обличчям 2 етапу кампанії стали:

 Станіслав Горуна, чемпіон Всесвітніх ігор з карате;

 Дарина Білодід, чемпіонка світу з дзюдо;

 Михайло Романчук, чемпіон світу з плавання.

В липні 2019 року, «Моршинська» подарувала Михайлу власну зірку на «Площі зірок» ТЦ «Гулівер».

 «Ми хочемо стати ще однією сходинкою для популяризації спорту в Україні. Створити таку собі «гільдію» талановитих українських спортсменів. Адже ці люди підтримують цінності бренда — вести здоровий спосіб життя і займатися спортом, розвивати своє тіло і на своєму прикладі показують важливість регулярного пиття води та підтримки гідробалансу організму для його самовідновлення!» — прокоментувала Наталія Ревіка, директор з маркетингу IDS Borjomi Ukraine.

Лімітована серія з новими героями — спортсменами на етикетці вже на полицях магазинів.

*У 2018 році природна вода «Моршинська» запустила кампанію «Моршинська Спорт — ПЕРШЕ ПРАВИЛО ТРЕНУВАНЬ», в рамках якої молоді спортсмени світового рівня змогли стати прикладом, надихнути українців вести активний спосіб життя і тримати себе в формі. І робити це правильно – з підтримкою гідробалансу під час тренувань. Адже при фізичних навантаженнях ніщо так не виснажує організм, як втрата води. І ніщо так просто не компенсує цю втрату – як легкий мінеральний склад природної води з моршинських джерел.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

BUD анонсировал многолетний партнерский контракт с Английской премьер-лигой и испанской LaLiga

BUD, глобальный бренд компании Anheuser-Busch InBev (AB InBev), объявил о заключении партнерского соглашения с Английской премьер-лигой (English Premier League) и испанской футбольной лигой LaLiga, которое будет действовать на 5 континентах и в более чем 20 странах мира, включая Великобританию, Китай, ...

Ірина Кузнєцова сьогодні святкує День Народження

23 липня День народження святкує Ірина Кузнєцова - Офіційний амбасадор Cannes Lions в Україні, засновниця та Президент Фонду "Пробіг під Каштанами".

Dentsu планирует отказаться от Aegis в своем названии

Dentsu Aegis Network планирует изменить название и отказаться от части Aegis начиная с 2020 г.,