ДайЧасВразити: Havas Digital Kyiv спільно з Nescafe 3в1 запустили Челендж Інтуїції

Секунди досить, щоб скласти про іншу людину думку, просто глянувши на її обличчя. Семи секунд — аби наш мозок несвідомо прийняв щодо незнайомця 11 рішень (вік, дохід, інтелект, орієнтація, професія тощо). Як вони виникають у свідомості? Легко! Виходячи з нашого бекграунду. На цьому простому, зрозумілому і близькому кожному інсайті була побудована нова глобальна платформа бренду Nescafe 3в1 — #ДайЧасВразити (адаптація англомовного слогану #ChatBeforeYouJudge).

Для останнього агентство залучило справжнісіньких експертів із першого враження — бабку на лавці, Фрейда і Олексія Дурнєва. Хто, як не вони, готові навісити на вас ярлик, навіть не поговоривши?

На підтримку оновленої платформи агентство Havas Digital Kyiv запустило перший інтернет-челендж інтуїції. У ньому можна перевірити свій рівень, поборотися за модний мерч і навіть дізнатися, яке перше враження ти справляєш на інших.

Правила Челенджу Інтуїції прості:

  1. Дивишся на фото незнайомця;
  2. Вмикаєш інтуїцію і заповнюєш 5 пунктів його історії: ім’я, вік, професія, хобі та музичні уподобання;
  3. Отримуєш результат.

Звучить просто, а на ділі отримуєш ось такий результат …

На сайті можна завантажити свій профіль і дізнатися, яке перше враження ти викликаєш у експертів і незнайомців. Мета кампанії — показати, наскільки кожен із нас схильний до оціночних суджень, які ґрунтуються лише на стереотипах і нашому минулому досвіді. У житті все набагато складніше та цікавіше: пробуйте нове, спілкуйтеся із людьми і тільки потім складайте свою думку про них.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Подделкам тут не место

BBDO Ukraine поставило захватывающий боевик для бренда "Аскорбинка" Киевского витаминного завода

IY Форум Креативних Індустрій: як минув перший день

19 вересня гостинні зали UNIT.City і Академії ДТЕК приймали у себе учасників та гостей першого дня Форуму Креативних Індустрій. Головною ...

В 2021 году пользователь будет тратить на просмотр онлайн-видео в среднем 100 минут в день

В 2021 году в среднем один человек будет просматривать 100 минут онлайн-видео по сравнению с 84 мин. в 2019. Это 25 дней непрерывного просмотра видео в год, согласно Онлайн видео прогнозу Zenith 2019.