ДайЧасВразити: Havas Digital Kyiv спільно з Nescafe 3в1 запустили Челендж Інтуїції

Секунди досить, щоб скласти про іншу людину думку, просто глянувши на її обличчя. Семи секунд — аби наш мозок несвідомо прийняв щодо незнайомця 11 рішень (вік, дохід, інтелект, орієнтація, професія тощо). Як вони виникають у свідомості? Легко! Виходячи з нашого бекграунду. На цьому простому, зрозумілому і близькому кожному інсайті була побудована нова глобальна платформа бренду Nescafe 3в1 — #ДайЧасВразити (адаптація англомовного слогану #ChatBeforeYouJudge).

Для останнього агентство залучило справжнісіньких експертів із першого враження — бабку на лавці, Фрейда і Олексія Дурнєва. Хто, як не вони, готові навісити на вас ярлик, навіть не поговоривши?

На підтримку оновленої платформи агентство Havas Digital Kyiv запустило перший інтернет-челендж інтуїції. У ньому можна перевірити свій рівень, поборотися за модний мерч і навіть дізнатися, яке перше враження ти справляєш на інших.

Правила Челенджу Інтуїції прості:

  1. Дивишся на фото незнайомця;
  2. Вмикаєш інтуїцію і заповнюєш 5 пунктів його історії: ім’я, вік, професія, хобі та музичні уподобання;
  3. Отримуєш результат.

Звучить просто, а на ділі отримуєш ось такий результат …

На сайті можна завантажити свій профіль і дізнатися, яке перше враження ти викликаєш у експертів і незнайомців. Мета кампанії — показати, наскільки кожен із нас схильний до оціночних суджень, які ґрунтуються лише на стереотипах і нашому минулому досвіді. У житті все набагато складніше та цікавіше: пробуйте нове, спілкуйтеся із людьми і тільки потім складайте свою думку про них.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире