ДайЧасВразити: Havas Digital Kyiv спільно з Nescafe 3в1 запустили Челендж Інтуїції

Секунди досить, щоб скласти про іншу людину думку, просто глянувши на її обличчя. Семи секунд — аби наш мозок несвідомо прийняв щодо незнайомця 11 рішень (вік, дохід, інтелект, орієнтація, професія тощо). Як вони виникають у свідомості? Легко! Виходячи з нашого бекграунду. На цьому простому, зрозумілому і близькому кожному інсайті була побудована нова глобальна платформа бренду Nescafe 3в1 — #ДайЧасВразити (адаптація англомовного слогану #ChatBeforeYouJudge).

Для останнього агентство залучило справжнісіньких експертів із першого враження — бабку на лавці, Фрейда і Олексія Дурнєва. Хто, як не вони, готові навісити на вас ярлик, навіть не поговоривши?

На підтримку оновленої платформи агентство Havas Digital Kyiv запустило перший інтернет-челендж інтуїції. У ньому можна перевірити свій рівень, поборотися за модний мерч і навіть дізнатися, яке перше враження ти справляєш на інших.

Правила Челенджу Інтуїції прості:

  1. Дивишся на фото незнайомця;
  2. Вмикаєш інтуїцію і заповнюєш 5 пунктів його історії: ім’я, вік, професія, хобі та музичні уподобання;
  3. Отримуєш результат.

Звучить просто, а на ділі отримуєш ось такий результат …

На сайті можна завантажити свій профіль і дізнатися, яке перше враження ти викликаєш у експертів і незнайомців. Мета кампанії — показати, наскільки кожен із нас схильний до оціночних суджень, які ґрунтуються лише на стереотипах і нашому минулому досвіді. У житті все набагато складніше та цікавіше: пробуйте нове, спілкуйтеся із людьми і тільки потім складайте свою думку про них.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Какие креативные испытания ожидают бренды в будущем: поиск ответов на большие вопросы

Во время первой встречи из серии «Креативные испытания будущего» на Международном фестивале креативности Cannes Lions Хешам Тохами (глобальный лидер для бренда Always) рассказал о том, что для него значит цель и как она реализовывается в бизнесе по женскому уходу.

Cрочно! Второе серебро украинских молодых креаторов на Cannes Lions!!

Команда украинских молодых креаторов в составе Кристины Фощай и Тимофея Щербакова завоевала серебро на Cannes Lions в категории Design

Виктор Шкурба: Этот проект мы делали совсем не ради Льва. Ну, почти…

Вчерашний день принес нам первого Льва. О "бронзовой" кампании и участии в ней ISD Group мы постарались выяснить у основателя и руководителя группы Виктора Шкурбы.