До Дня щастя бренд GAPCHINSKA ініціює благодійний проект

З нагоди Міжнародного дня щастя, який відзначають у світі 20 березня, бренд GAPCHINSKA ініціює благодійний проект «Янголи GAPCHINSKA у “Місті щасливих дітей”».

Мета ініціативи — зібрати 20 тисяч гривень на забезпечення комфортного проживання малечі у дитячому будинку. Як зазначають в компанії, зараз там мешкає 30 хлопчиків та дівчат, які були покинуті батьками та пережили різні життєві негаразди.

Разом з GAPCHINSKA у День щастя кожен може стати янголом і допомогти дітям. Для цього достатньо пожертвувати комфортну суму на сайті Української біржі благодійності за посиланням.

Кошти на підтримку «Міста щасливих дітей» збиратимуть до 20 квітня 2019 року. Після завершення проекту всі зібрані кошти перерахують на оплату комунальних послуг та оренду будинку, в якому мешкають діти.

Це не перша благодійна ініціатива від GAPCHINSKA. З 2015 по 2017 рік за підтримки бренду відбулась акція «Янголи WATSONS». Тоді була створена серія магнітів з героями GAPCHINSKA, а на кошти, виручені зокрема з їхнього продажу, придбали оклюдери для дітей з хворим серцем. 2016 року бренд підтримав акцію H-Road від «Хюндай Мотор Україна», що привертала увагу до відповідальності за кермом.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

ПУМБ запустил весеннюю рекламную кампанию в поддержку депозитов

Первый Украинский Международный Банк (ПУМБ) начал год с рекламной кампании в поддержку депозитных продуктов. Основной целевой аудиторией в рамках кампании банк выбрал украинцев, которые имеют культуру накопления средств, но предпочитают депозитам альтернативные способы сбережения.

В Таиланде торгуют баночками с грязным воздухом

Природоохранные организации Таиланда решили привлечь внимание к проблеме загрязнения воздуха в городе Чиангмай.

Диджитальная трансформация

Индустриальный комитет наружной рекламы Украины (ИКНР) представил рынку методологию исследования цифровых Outdoor-носителей