До Дня щастя бренд GAPCHINSKA ініціює благодійний проект

З нагоди Міжнародного дня щастя, який відзначають у світі 20 березня, бренд GAPCHINSKA ініціює благодійний проект «Янголи GAPCHINSKA у “Місті щасливих дітей”».

Мета ініціативи — зібрати 20 тисяч гривень на забезпечення комфортного проживання малечі у дитячому будинку. Як зазначають в компанії, зараз там мешкає 30 хлопчиків та дівчат, які були покинуті батьками та пережили різні життєві негаразди.

Разом з GAPCHINSKA у День щастя кожен може стати янголом і допомогти дітям. Для цього достатньо пожертвувати комфортну суму на сайті Української біржі благодійності за посиланням.

Кошти на підтримку «Міста щасливих дітей» збиратимуть до 20 квітня 2019 року. Після завершення проекту всі зібрані кошти перерахують на оплату комунальних послуг та оренду будинку, в якому мешкають діти.

Це не перша благодійна ініціатива від GAPCHINSKA. З 2015 по 2017 рік за підтримки бренду відбулась акція «Янголи WATSONS». Тоді була створена серія магнітів з героями GAPCHINSKA, а на кошти, виручені зокрема з їхнього продажу, придбали оклюдери для дітей з хворим серцем. 2016 року бренд підтримав акцію H-Road від «Хюндай Мотор Україна», що привертала увагу до відповідальності за кермом.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

IY Форум Креативних Індустрій: як минув перший день

19 вересня гостинні зали UNIT.City і Академії ДТЕК приймали у себе учасників та гостей першого дня Форуму Креативних Індустрій. Головною ...

В 2021 году пользователь будет тратить на просмотр онлайн-видео в среднем 100 минут в день

В 2021 году в среднем один человек будет просматривать 100 минут онлайн-видео по сравнению с 84 мин. в 2019. Это 25 дней непрерывного просмотра видео в год, согласно Онлайн видео прогнозу Zenith 2019.

LEGO делает редизайн британских достопримечательностей

LEGO Group решила приукрасить своими кубиками ряд известных британских достопримечательностей. Показать их глазами детей, так сказать.