До Дня щастя бренд GAPCHINSKA ініціює благодійний проект

З нагоди Міжнародного дня щастя, який відзначають у світі 20 березня, бренд GAPCHINSKA ініціює благодійний проект «Янголи GAPCHINSKA у “Місті щасливих дітей”».

Мета ініціативи — зібрати 20 тисяч гривень на забезпечення комфортного проживання малечі у дитячому будинку. Як зазначають в компанії, зараз там мешкає 30 хлопчиків та дівчат, які були покинуті батьками та пережили різні життєві негаразди.

Разом з GAPCHINSKA у День щастя кожен може стати янголом і допомогти дітям. Для цього достатньо пожертвувати комфортну суму на сайті Української біржі благодійності за посиланням.

Кошти на підтримку «Міста щасливих дітей» збиратимуть до 20 квітня 2019 року. Після завершення проекту всі зібрані кошти перерахують на оплату комунальних послуг та оренду будинку, в якому мешкають діти.

Це не перша благодійна ініціатива від GAPCHINSKA. З 2015 по 2017 рік за підтримки бренду відбулась акція «Янголи WATSONS». Тоді була створена серія магнітів з героями GAPCHINSKA, а на кошти, виручені зокрема з їхнього продажу, придбали оклюдери для дітей з хворим серцем. 2016 року бренд підтримав акцію H-Road від «Хюндай Мотор Україна», що привертала увагу до відповідальності за кермом.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренди Групи Компаній «Нові Продукти» залучилися до хайпового #BottleCapChallenge

Бренди ГК «Нові Продукти», які будують комунікацію зі своєю аудиторією на зрозумілій їй живій мові актуальних мемів, опинилися в центрі деяких роликів, знятих їхніми прихильниками та друзями, зокрема – іменитими

Клан Корниани: Хелен Миррен и другие в мини-сериале L`Oreal

Производитель парфюмерии и косметики L`Oreal Paris запустил рекламный мини-сериал на YouTube. В рекламе снялась английская актриса и лауреат премии «Оскар» Хелен Миррен.

МС «Добробут» совместно с агентством коммуникаций «ВАРТО» создали бесплатный онлайн-тест на выявление рисков онкозаболеваний

В ходе социологического исследования для МС «Добробут» агентство коммуникаций «ВАРТО» выявило, что люди очень боятся термина «рак». Из-за того, что ...