До шорт-листа Epica Awards 2019 потрапило 5 українських агенцій

Міжнародний конкурс у сфері реклами та маркетингу Epica Awards 2019 оголосив список номінантів. До шорт-листа потрапило п’ять українських агенцій та сім їхніх проектів.

Так, до переліку увійшли три проекти, розроблені креативним агентством banda. Перший — «Instoptica. Перший тест для перевірки зору в історії Instagram» для Luxoptica — змагається в категорії «Здоров’я і краса». Другий — «Bad Boys» (3 частини) для Bad Boy  — претендує на першість в категорії «Роздрібні послуги». Третій — «Loyalty made from people» для goodwine уномінації «Фірмовий стиль».

Команда BBDO Ukraine потрапила до шорт-листа з проектом «MAKE BEER STAND OUT AGAIN», який вона розробила для виробника пива «Оболонь». Креатори мають шанси перемогти у категорії «Дизайн упаковки». У цій же номінації перебуває і проект «Birdman», який підготувало TS/D Agency для VidaBirdman.

У шорт-листі також можна побачити Havas Ukraine з проектом «Strong Is Beautiful», створеним для Artevilla Wellness Centre. Агенція представлена у категорії «Здоров’я і краса».

Як зазначають в оргкомітеті Epica Awards, цього року на конкурс було подано 3410 заявок з 61 країни світу.

Церемонія нагородження відбудеться у Королівському інституті тропіків в Амстердамі 21 листопада 2019 року.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Переможців Effie Awards Ukraine 2019 обрано!

Effie Awards Ukraine 2019 оголосила імена найефективніших кампаній у сфері маркетингових комунікацій України на щорічній Церемонії нагородження переможців Effie Gala.

Serviceplan Health Украина – новая эра в маркетинге фармы и здравоохранения

Serviceplan Group в Украине расширяет экспертизу в области здравоохранения и совместно с компанией Медикал Дата Менеджмент (МДМ) запускает новый бренд – Serviceplan Health Украина.

Нейромаркетинг: дослідження та аналітика

Пропонуємо вам низку матеріалів у вигляді фрагментів з книги Олександра та Софії Курбан «Нейромаркетинг: реклама, PR, digital-marketing, брендинг». Для початку поговоримо про нейромаркетингові дослідження.