Doors Consulting та Комунікаційний альянс продовжать дослідження зовнішньої реклами

Обґрунтоване рішення щодо пролонгації контракту з компаніями Doors Consulting та Комунікаційний альянс прийнято ІКЗР у першій декаді грудня. З 2020 р. у дослідження й моніторинг будуть офіційно включені цифрові медіаносії, а також приділятиметься особлива увага розвитку дослідницьких софтів.

Олег Невельчук, голова ІКЗР: «Підтримка й розвиток системи моніторингу й досліджень аудиторії зовнішньої реклами — стратегічний напрямок діяльності Індустріального комітета. У 2020-2022 рр., окрім планових завдань, контракт з підрядниками передбачає додаткові інвестиції у розвиток програмного забезпечення, а також вирішення низки спеціальних питань із застосування нових модулів і методів у дійсні розрахунки. Що дозволить дослідженням ЗР України лишатися сучасними, вірогідними й актуальними».

Ярослав Тодоренко, Комерційний директор Doors Consulting: «Наразі дослідження зовнішньої реклами відповідають вимогам українського ринку і міжнародними стандартам, а процес їх проведення — прозорий. У 2020 р. дослідження по цифровим панелям від Doors Consulting стане індустріальним стандартом. Надалі плануємо вдосконалити дослідження динамічних носіїв, у тому числі скролів та призм, задля чого проводемо уточнювальні вимірювання середніх швидкостей автопотоків та пішоходів. Крім того, ведемо підготовку до запровадження розрахунку медіапоказників на основі погодинних швидкостей і погодинного обліку аудиторії».

Учасники ІКЗР певні, що системні, точні й прозорі дослідження ще більше посилять позиції зовнішньої реклами України як сучасного й ефективного каналу маркетингових комунікацій.

Ілюстрація в заголовку: https://ua.depositphotos.com/ 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире