Футболка для родинного застілля. Royenko Marketing Agency створили футболки для дівчат спеціально для зустрічі свят в родинному колі

Через кілька днів розпочнеться сезон сімейних святкувань в широкому родинному колі, а значить – сезон безкультурних запитань до дівчат, які ще незаміжні, або заміжні і ще без дітей, або “ще гірше” (очима родичів) незаміжні, без дітей і ще й активно займаються розбудовою власної кар’єри.

Саме для таких ситуацій, з метою боротьби з проявами побутових гендерних стереотипів, команда дівчат з Royenko Marketing Agency створила серію футболок з гумористичними принтами та закликом носити футболки, а не ярлики.

Флагманами колекції стали футболки з надписами:

  • “А часікі-то тікають…”
  • Нахіба тобі работать, ти же дєвочка!
  • Маєш бізнес, а хто готує їсти?
  • Така красіва, шкода шо розумна!

“Кожна з нас чула на свою адресу ці стереотипи-запитання безліч разів. В тому числі, від найближчих людей. Знаєте, просто накипіло. Але замість довгих просвітницьких розмов, ми вирішили довести все до абсурду і вдарити гумором по стереотипам” – коментує Ольга Роєнко, СЕО Royenko Marketing Agency.

Креативний проект “носи_футболку_не_ярлик” — фіналіст всеукраїнського конкурсу дизайну від компанії Всі.Свої та благодійного фонду AIDS.UA Олени Пінчук, спрямованого на боротьбу із гендерними стереотипами.

Команда агенції не здобула перемогу, але під час голосування проекту отримала сотні голосів підтримки, тому вирішила реалізувати проект самостійно під брендом Re4i by Royenko Marketing Agency. На етапі передзамовлення агенція отримала близько 100 заявок на придбання футболок. Наразі вся колекція виготовлена та доступна для замовлення.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

12-й гравець Динамо: креативна кампанія від Favorit Sport

Футбол - це гра мільйонів, яка об'єднує людей по всьому світу. Медіа-агентство Forward Media організувало нестандартне розміщення зовнішньої реклами для компанії Favorit.

З посмішкою жити смачніше: редизайн бренду «Розумниця»

Агенство Millenlow Adventa створило редизайн бренду "Розумниця".

Порядок – це ти. Новий ролик Патрульної поліції України

Для того, щоб розкрити суть філософії community policing і продемонструвати простоту її принципів мільйонам українців, агентство ANGRY створило 30-секундний ролик для телеканалів із національним покриттям.