Футболка для родинного застілля. Royenko Marketing Agency створили футболки для дівчат спеціально для зустрічі свят в родинному колі

Через кілька днів розпочнеться сезон сімейних святкувань в широкому родинному колі, а значить – сезон безкультурних запитань до дівчат, які ще незаміжні, або заміжні і ще без дітей, або “ще гірше” (очима родичів) незаміжні, без дітей і ще й активно займаються розбудовою власної кар’єри.

Саме для таких ситуацій, з метою боротьби з проявами побутових гендерних стереотипів, команда дівчат з Royenko Marketing Agency створила серію футболок з гумористичними принтами та закликом носити футболки, а не ярлики.

Флагманами колекції стали футболки з надписами:

  • “А часікі-то тікають…”
  • Нахіба тобі работать, ти же дєвочка!
  • Маєш бізнес, а хто готує їсти?
  • Така красіва, шкода шо розумна!

“Кожна з нас чула на свою адресу ці стереотипи-запитання безліч разів. В тому числі, від найближчих людей. Знаєте, просто накипіло. Але замість довгих просвітницьких розмов, ми вирішили довести все до абсурду і вдарити гумором по стереотипам” – коментує Ольга Роєнко, СЕО Royenko Marketing Agency.

Креативний проект “носи_футболку_не_ярлик” — фіналіст всеукраїнського конкурсу дизайну від компанії Всі.Свої та благодійного фонду AIDS.UA Олени Пінчук, спрямованого на боротьбу із гендерними стереотипами.

Команда агенції не здобула перемогу, але під час голосування проекту отримала сотні голосів підтримки, тому вирішила реалізувати проект самостійно під брендом Re4i by Royenko Marketing Agency. На етапі передзамовлення агенція отримала близько 100 заявок на придбання футболок. Наразі вся колекція виготовлена та доступна для замовлення.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Dentsu Aegis Network Ukraine відкриває MarTech Alley на Future Lab X

В рамках 10-ї конференції Future Lab комунікаційна група Dentsu Aegis Network Ukraine організовує алею проектів, де будуть представлені найцікавіші українські розробки у сфері MarTech і AdTech.

Як ми виглядаємо ззовні: бразильський інтерн в українській digital-агенції

Даніель Медейруш, викладач університету Потігуар, Бразилія, за сумісництвом — інтерн департаменту Business Development digital-центричної агенції DIEVO (входить до рекламно-комунікаційного холдингу Nostra Communications Group). Як так вийшло?

Самая романтичная и возвышенная реклама канцелярского маркера

Необычную по романтичности и пафосу рекламу создало креативное агентство Dentsu Aegis Network, Uruguay для известного бренда канцелярских товаров Stabilo.